Henry Cavill pochwalił się wielką blizną z "Wiedźmina". To charakteryzacja godna prawdziwego twardziela!

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Do tej pory Henry Cavill nie publikował wielu zdjęć z planu "Wiedźmina", jedynie z treningów. Ale za to pochwalił się wielką blizną, którą zdobył, polując na potwory w serialu Netfliksa.

Geralt z Rivii najbardziej znany jest ze swoich długich, srebrzystych włosów, wielkiej odwagi i groźnego wyglądu, który pomagają osiągnąć liczne blizny. Jedną z nich właśnie pokazał na swoim Instagramie Henry Cavill, czyli nowy Wiedźmin.

Henry Cavill pokazuje wielką bliznę Wiedźmina

Być może zobaczymy, jak tytułowy bohater liże rany po groźniejszym spotkaniu. A być może to znak, że w "Wiedźminie" będą sceny erotyczne równie odważne co w "Grze o tron", i co jakiś czas będziemy oglądać Cavilla rozebranego od pasa w górę.

Wiedźmin – kiedy premiera serialu?

"Wiedźmin" jest aktualnie w trakcie zdjęć, które odbywają się zarówno na Węgrzech, Wyspach Kanaryjskich, a nawet w Polsce. Serial ma być gotowy w ostatnim kwartale 2019 roku. Będzie liczyć osiem odcinków.

Zgodnie z oficjalnym opisem, serialowy "Wiedźmin" będzie opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Orócz Henry'ego Cavilla w serialowym "Wiedźminie" zobaczymy m.in. Freyę Allan ("Wojna światów", "Kraina bezprawia") w roli Ciri i Anyę Chalotrę ("A.B.C.", "Wanderlust") jako Yennefer.