Nie możecie się doczekać 2. sezonu "Sex Education"? Klip z wpadkami z planu 1. serii ułatwi wam czekanie

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Pomylone kwestie, niezdarne potknięcia i nagłe wybuchy śmiechu. W nowym klipie, Netflix pozwala fanom zajrzeć za kulisy tworzenia "Sex Education".

Na nowy sezon "Sex Education" będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale nie znaczy to, że Netflix pozwoli nam w tym czasie zapomnieć o jednym ze swoim największych hitów. Do długiej listy klipów z młodą obsadą, którymi platforma zdążyła uraczyć już swoich fanów (jak choćby ten, w którym aktorzy uczą się polskich słówek), możemy teraz dodać także kompilację wpadek z planu serialu.

I jak się okazuje, takich pomyłek z tworzenia 1. sezonu zdążyło się zebrać całkiem sporo – Gillian Anderson myląca kwestie, Asa Butterfield spektakularnie spadający ze schodów czy niepowstrzymane napady śmiechu ze strony prawie każdego członka obsady. Nowy klip jasno daje do zrozumienia, że praca na planie serialu nie należała do najgorszych (gdybyście mieli problem z odtwarzaniem, znajdziecie go tutaj):

Sex Education – kiedy serial wraca z 2. sezonem?

"Sex Education", które zadebiutowało na Netfliksie w styczniu, bardzo szybko dostało zamówienie na kolejną serię. O nowej odsłonie nie wiemy na razie nic poza tym, że wszystkie znajome twarzy powinniśmy zobaczyć ponownie.

W rozmowie z RadioTimes Ncuti Gatwa, czyli serialowy Eric, zdradził ostatnio, że obsada wraca na plan pod koniec kwietnia. Co prawdopodobnie oznacza, że nowej serii powinniśmy się spodziewać na początku 2020 roku.

Sex Education dostępne jest na Netfliksie