Renée Zellweger zaprasza do niebezpiecznej gry w zapowiedzi "What/If", serialowego thrillera Netfliksa

"What/If" (Fot. Netflix)

Thriller społeczny w klimatach neo-noir – tak Netflix zapowiada "What/If". Zobaczcie, jak prezentuje się serial z Renée Zellweger w pierwszym zwiastunie.

"Mam dla ciebie propozycję naprawdę nie do odrzucenia" – oznajmia Renée Zellweger w pierwszej zapowiedzi najnowszej produkcji Netfliksa "What/If". Dla aktorki nagrodzonej Oscarem za rolę w filmie "Wzgórze nadziei" występ w antologii twórcy "Revenge" Mike'a Kelley'ego będzie pierwszą główną serialową rolą w karierze.

What/If – o czym opowie serial Netfliksa?

Zgodnie z zapowiedziami Netfliksa, "What/If" pokaże co się dzieje, kiedy przykładni ludzie zaczynają podejmować niedopuszczalne decyzje. Serial planowany jest jako antologia, w której każdy sezon ma być "inną opowieścią o moralności, zainspirowaną przez ważny kulturowo materiał źródłowy, a także o tym, jaką moc ma jedna fatalna decyzja, która zmienia bieg całego życia".

Dziesięcioodcinkowy 1. sezon serialu ma skupić się na pewnej tajemniczej kobiecie i jej wątpliwej ofercie dla potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki nowożeńców z San Francisco. Zobaczcie sami, jak prezentuje się "What/If":

Po tym enigmatycznym klipie ciężko na razie stwierdzić, na czym dokładnie będzie polegała niebezpieczna gra, do jakiej zaprasza nas Zellweger, ale dostajemy za to pierwsze spojrzenie na jej graczy. W "What/If" wystąpią m.in. Jane Levy ("Suburgatory"), Blake Jenner ("Glee), Dave Annable ("Brothers & Sisters"), Louis Herthum ("Westworld") oraz Keith Powers ("Famous in Love").

What/If – kiedy premiera serialu Netfliksa?

"What/If" zadebiutuje na Netfliksie 24 maja. Bohaterów serialu możecie zobaczyć na pierwszych zdjęciach z produkcji.

what/if netflix renee zellweger

what/if netflix renee zellweger

what/if netflix renee zellweger

what/if netflix renee zellweger

what/if netflix renee zellweger

what/if netflix renee zellweger

what/if netflix renee zellweger

REKLAMA