Zadziorna Maisie Williams na nagraniu z przesłuchania do "Gry o tron". Nic dziwnego, że dostała rolę Aryi Stark

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Dzisiaj nikt nie ma wątpliwości, dlaczego to akurat Maisie Williams dostała rolę Aryi Stark w "Grze o tron". Obejrzyjcie nagranie aktorki z castingu. Wypadła perfekcyjnie!

Maisie Williams i Sophie Turner, które dzięki "Grze o tron" znane są jako siostry Stark, znają się od czasu castingu do serialu. Właśnie wtedy rozpoczęła się ich trwająca do dzisiaj przyjaźń. Dziewczyny przeszły razem depresje, rozstania, terapie, wspólne kąpiele z paleniem marihuany, a teraz Maisie zostanie druhną na ślubie Sophie.

Maisie Williams na castingu do Gry o tron

Początek przyjaźni aktorek został udokumentowany na nagraniu z przesłuchania do serialu. Maisie miała wówczas 12 lat, dzisiaj ma 22, a odgrywana przez nią postać osiągnęła pełnoletność.

Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości, dlaczego akurat Maisie wygrała casting, powinno je rozwiać to nagranie. Urocza, a zarazem uparta i zadziorna – taka właśnie miała być i jest Arya Stark.

Arya Stark przestała być dziewczynką

Maisie Williams jest teraz na językach, a wszystko za sprawą sceny z ostatniego odcinka serialu. Mała Arya, która teraz też już jest dorosła, straciła cnotę z Gendrym (Joe Dempsie). Najlepiej wyszkolona zabójczyni z Westeros chciała spróbować przed bitwą z Białymi Wędrowcami czegoś zupełnie dla siebie nowego – seksu.

Twórcy serialu pozostawili Maisie pewną dowolność w rozbieranej scenie. Wszystko dlatego, że dojrzewała na ekranie i oczach widzów, zatem nagranie mogło być krępująca nie tylko dla niej samej, ale i dla odbiorców. To właśnie do Williams należała decyzja, ile pokaże. Aktorka zdecydowała się odsłonić niewiele, ale choć mogła, nie skorzystała z pomocy dublerki.

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO