Apokalipsa nadchodzi w 2. sezonie "Dark" – zapowiedź i data premiery nowych odcinków

"Dark" (Fot. Netflix)

Niemiecki hit powraca z 2. sezonem, w którym zobaczymy postapokaliptyczną przyszłość. Netflix wypuścił zwiastun nowych odcinków "Dark" i podał – bardzo już nieodległą! – datę premiery.

"Musi nadejść apokalipsa" – tak brzmi hasło, którym promowany jest 2. sezon "Dark". Jak już zapowiadano, w 8 nowych odcinkach niemieckiego serialu znajdzie się miejsce na podróże zarówno do przyszłości, jak i przeszłości, a dokładniej do 1921 roku, czyli być może początku całej serialowej historii.

Dark sezon 2 – co się wydarzy w serialu?

Jak obiecuje Netflix, w 2. sezonie "Dark" zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. Bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 roku. Jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – próbują odkryć, w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciąganych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Dark sezon 2 – kiedy premiera?

Zaznaczcie sobie w kalendarzach na czerwono: 2. sezon "Dark" będzie mieć premierę na Netfliksie 21 czerwca.

REKLAMA