Tajemnicza twarz przygląda się z ukrycia Sansie. Co przegapiliście na najnowszych zdjęciach z "Gry o tron"?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Fani poddali wnikliwej analizie zdjęcia z 3. odcinka 8. sezonu "Gry o tron" i ukazała się im tajemnicza twarz. Kim jest osoba, która przygląda się Sansie Stark?

Nie tylko w "Grze o tron" lepiej nikomu nie ufać. Podobną zasadę należałoby zastosować także do twórców serialu. Jakie szczegóły przegapiliście na zdjęciach z 3. odcinka? Fani już je znaleźli i śpieszą ze wszelkimi możliwymi wyjaśnieniami.

Nawet jeśli dość uważnie przyjrzymy się zdjęciom z 3. odcinka finałowego sezonu serialu, w którym odbędzie się wielka bitwa o Winterfell, nic specjalnego nie rzuca się w oczy. Ale jeśli rozjaśnimy zdjęcie Sansy (Sophie Turner) i podkręcimy kontrast, to zobaczymy tajemniczą twarz za kotarą! Kto może przyglądać się pannie Stark?

Gra o tron sezon 8, odcinek 3 – Littlefinger powróci?

Wiele osób wskazuje Littlefingera. Ale moment! Jak Petyr Bealish (Aidan Gillen), którego Arya (Maisie Williams) zabiła w ostatnim sezonie, mógłby powrócić do żywych? Jedna z teorii fanowskich głosi, że przebiegły lord upozorował własną śmierć i pojawi się w ostatnich odcinkach serialu.

Pamiętacie blondynkę, która szepnęła Littlefingerowi na ucho, że jego "czas się skończył"? Mężczyzna podarował jej monetę. Możliwe, że tajemnicza postać to zabójczyni bez twarzy, która właśnie otrzymała zapłatę za to, by udawać Petyra. Jeśli faktycznie by tak było, to Arya zabiła kogoś podstawionego.

Istnieje jeszcze druga interpretacja tajemniczej twarzy na kotarze. Niektórzy twierdzą, że to po prostu wypadek przy pracy. Pozostaje zapytać, czy w "Grze o tron" jest miejsce na wszelkiego rodzaju przypadki?

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO