John Goodman i Danny McBride to bajecznie bogaci telewangeliści w zwiastunie "The Righteous Gemstones"

"The Righteous Gemstones" (Fot. HBO)

Trzy prywatne odrzutowce ochrzczone "Ojciec", "Syn" i "Duch Święty" – tak wygląda życie telewangelisty w zwiastunie nowej komedii HBO "The Righteous Gemstones".

"Rodzina Gemstone to absolutna hańba dla całego duszpasterstwa" – oznajmia w zwiastunie nowego serialu HBO bohater grany przez Dermota Mulroneya i już po krótkim klipie ciężko się z nim spierać. Jak zapowiada stacja, "The Righteous Gemstones" ma być komicznym spojrzeniem na dysfunkcyjną rodzinę telewangelistów "o długiej tradycji dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej".

The Righteous Gemstones – zwiastun komedii HBO

Pierwszy zwiastun "The Righteous Gemstones" daje spojrzenie na znakomitą obsadę nadchodzącej komedii HBO. W roli patriarchy rodu Gemstone'ów zobaczymy Johna Goodmana, a jego dorosłe dzieci zagrają Danny McBride ("Wicedyrektorzy"), Adam Devine ("Workaholics") oraz Edi Patterson ("The Last O.G."). W serialu wystąpią także Cassidy Freeman ("Longmire"), Tonh Cavalero ("School of Rock") oraz Tim Baltz ("Bajillion Dollar Propertie$").

Danny McBride występuje w serialu w podwójnej roli – jako odtwórca roli jednego z braci Gemstone oraz scenarzysta i twórca komedii. Dla aktora i komika jest to już trzeci projekt tworzony dla HBO po emitowanym w latach 2009-2013 "Eastbound & Down" oraz "Wicedyrektorach" z lat 2016-2017 i jeśli wierzyć zwiastunowi, fani tamtych produkcji raczej nie będą zawiedzeni nadchodzącym projektem.

The Righteous Gemstones – kiedy premiera?

HBO nie podało jeszcze, kiedy dokładnie zobaczymy premierowy odcinek "The Righteouse Gemstones", ale zwiastun zapowiada, że serialu możemy oczekiwać w okolicach sierpnia.

REKLAMA