Obsada "Pose" wygląda niesamowicie na czarno-białych zdjęciach. Tak telewizja FX promuje 2. sezon serialu

"Pose" (Fot. FX)

"Pose" w 2. sezonie przeniesie nas do lat 90., kiedy to bale zaczęły wchodzić do mainstreamowej kultury dzięki Madonnie. Zobaczcie, jak obsada serialu prezentuje się na stylowych zdjęciach.

Angel (Indya Moore), Pray Tell (Billy Porter), Blanca (Mj Rodriguez) i Elektra (Dominique Jackson) powracają – na razie na serii pięknych fotek, które telewizja FX wypuściła przed 2. sezonem. Wracają krzykliwe kostiumy, szalone makijaże i fryzury, tyle że w wersji pozbawionej jaskrawych kolorów prezentują się nieco inaczej niż przywykliśmy.

Pose sezon 2 – przeskok czasowy i Madonna

W 10-odcinkowym 2. sezonie "Pose" możemy spodziewać się przeskoku czasowego do 1990 roku, kiedy ukazało się "Vogue" Madonny, bale weszły do powszechnej świadomości, a kryzys związany z AIDS jeszcze się pogorszył. Dom Evangelista staje przed kolejnym wyzwaniem – jest zmuszony przewartościować swoje cele.

Madonna w serialu nie wystąpi, ale jej utwór, który sprawił, że transgenderowa społeczność została dostrzeżona, ma odgrywać ważną rolę.

– [Madonna] wzięła coś, co było nieznane, i zamieniła to w mainstream. 2. sezon będzie opowiadać o reakcji naszych bohaterów na ten moment, kiedy ich społeczność nagle znalazła się na świeczniku – powiedział Ryan Murphy, współtwórca "Pose".

Premiera 2. sezonu Pose 11 czerwca w USA

Pose sezon 2

Pose sezon 2

Pose sezon 2

Pose sezon 2

Pose sezon 2

REKLAMA