Co powiecie na niedzielę z "Wielkimi kłamstewkami"? HBO udostępniło cały 1. sezon za darmo na YouTube

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Na youtube'owym kanale HBO pojawiły się "Wielkie kłamstewka". Cały 1. sezon znakomitego serialu w oscarowej obsadzie możecie dzisiaj obejrzeć bezpłatnie.

Jeśli nie macie pomysłu, co robić w tę niedzielę, HBO właśnie wam podrzuciło fajną opcję. Na kanale YouTube stacji wylądowały wszystkie odcinki 1. sezonu "Wielkich kłamstewek". Jeśli nie macie HBO GO, a chcieliście serial nadrobić, to świetna okazja. Odcinki mają angielskie napisy i będą dostępne do końca weekendu.

Wielkie kłamstewka za darmo na YouTube

Przypomnijmy, "Wielkie kłamstewka" to serial, którego 7-odcinkowy 1. sezon oparty jest na powieści Liane Moriarty. Poznajemy historię matek dzieci rozpoczynających szkołę, których na pozór idealne życie przewraca się do góry nogami w związku z morderstwem. Okazuje się, że sielskie przedmieścia to tylko gra pozorów, rzeczywistość jest pełna niebezpiecznych kłamstw.

Rzecz się dzieje w spokojnym kalifornijskim miasteczku Monterey, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje. Kochające matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy – to wszystko tylko pozory. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) nawiązują z nią znajomość, co nie pozostaje bez znaczenia dla ich relacji z Renatą (Laura Dern). Kiedy w Monterey dojdzie do zbrodni, kobiety znajdą się w kręgu podejrzeń.

W głównej obsadzie serialu są także Alexander Skarsgård, Adam Scott, James Tupper i Zoë Kravitz. Reżyserem 1. sezonu jest Jean-Marc Vallée ("Witaj w klubie", "Dzika droga"), a scenariusz stworzył David E. Kelley.

Wielkie kłamstewka – kiedy premiera 2. sezonu?

Choć "Wielkie kłamstewka" miały być miniserialem, twórcy zdecydowali się kontynuować historię i pokazać także dalsze reperkusje morderstwa. 2. sezon startuje 9 czerwca w USA i dzień później w Polsce. Zwiastun znajdziecie tutaj.

REKLAMA