Renée Zellweger składa niemoralną propozycję w zwiastunie "What/If" – thrillera twórcy "Revenge"

"What/If" (Fot. Netflix)

Romans, ryzyko i Renée Zellweger strzelająca z łuku do Jane Levy. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun nowej antologii Netfliksa "What/If".

W tajemniczej zapowiedzi "What/If" Renée Zellweger składała propozycję zbyt niezwykłą, aby można ją było odrzucić. W pełnym zwiastunie właśnie zaprezentowanym przez Netfliksa w końcu możemy dowiedzieć się, co dokładnie to oznaczało. Młode małżeństwo zyska pieniądze na sfinansowanie swojej firmy, jeśli Anne Montgomery (Zellweger) dostanie mężczyznę dla siebie na jedną noc.

What/If – zwiastun antologii z Renée Zellweger

"What/If" określany jest jako społeczny thriller w klimatach neo-noir, w której każdy sezon ma być inną "opowieścią o moralności, zainspirowaną przez ważny kulturowo materiał źródłowy, a także o tym, jaką moc ma jedna fatalna decyzja, która zmienia bieg całego życia". Za scenariusz odpowiada twórca "Revenge" Mike Kelley i jeśli wierzyć pierwszemu zwiastunowi, fani tamtej produkcji nie powinni być rozczarowani "What/If".

W obsadzie 1. sezonu obok Renée Zellweger znaleźli się dodatkowo m.in. Jane Levy ("Suburgatory"), Blake Jenner ("Glee"), Dave Annable ("Brothers & Sisters"), Louis Herthum ("Westworld"), Samantha Ware ("Glee"), Juan Castano ("Shades of Blue"), John Clarence Stewart ("Luke Cage") oraz Keith Powers ("Famous in Love").

What/If – kiedy premiera serialu Netfliksa?

Dziesięć odcinków antologii pojawi się na Netfliksie już 24 maja, czyli w sam raz, aby załapać się na tegoroczne rozdanie nagród Emmy. Niewykluczone więc, że Amy Adams i Patricia Arquette właśnie zyskały kolejną rywalkę o złoto w postaci Zellweger.

REKLAMA