Czy właśnie poznaliśmy datę premiery "Wiedźmina"? Nowe plotki sugerują, że Netflix zamówił już 2. sezon

"Wiedźmin 3: Dziki Gon"

0

Netflix na razie milczy, ale w sieci już krąży prawdopodobna data premiery 1. sezonu "Wiedźmina". I nie na tym kończą się niespodzianki związane z nadchodzącym serialem.

Kiedy ostatnim razem Netflix zdradzał, kiedy możemy spodziewać się serialowej adaptacji "Wiedźmina", usłyszeliśmy jedynie – ostatni kwartał tego roku. Jeśli jednak wierzyć najnowszym doniesieniom, 1. sezon megaprodukcji wyląduje na platformie dopiero pod sam koniec 2019.

Wiedźmin – kiedy premiera serialu Netfliksa?

Zgodnie z informacjami podanymi przez stronę Recapped, "Wiedźmin" trafi na Netfliksa 20 grudnia. Co więcej, zdjęcia do 2. sezonu mają ruszyć jeszcze pod koniec roku albo w styczniu 2020. Oczywiście, są to na razie nieoficjalne informacje, a jako że Netflix nie wspominał jeszcze nic o kolejnych seriach, należy do nich podchodzić ze szczególną ostrożnością.

Jednak fakt, że "Recapped" już wcześniej zdradziło m.in. nazwiska głównych gwiazd serialu przed oficjalnym ogłoszeniem obsady daje nadzieję, że ta informacja okaże się choć częściowo prawdziwa. Jeśli więc sprawdzą się najnowsze doniesienia, fani powieści Andrzeja Sapkowskiego i gier na ich podstawie mogą już szykować się na idealny prezent świąteczny od Netfliksa.

Na razie 1. sezon "Wiedźmina" jest jeszcze w fazie produkcji. Ekipa serialu w kwietniu zawitała do Polski, a obecnie zdjęcia trwają dalej na Węgrzech.

Pierwsza seria "Wiedźmina" będzie składała się z ośmiu odcinków. W tytułowej roli zobaczymy Henry'ego Cavilla, a w serialu wystąpią także m.in. Freya Allan ("Kraina bezprawia") jako Ciri oraz Anya Chalotra ("Wanderlust") w roli Yennefer.