Znajome twarze zapraszają z powrotem do "Downton Abbey". Zobaczcie plakaty i zapowiedź filmu

Tęsknicie za "Downton Abbey"? Najnowsze plakaty filmu kontynuującego losy bohaterów serialu sprawią, że zaczniecie odliczać dni do premiery.

Kinowe spotkanie z bohaterami "Downton Abbey" zbliża się coraz większymi krokami. Po serii stylowych plakatów z udziałem czwórki bohaterach, w końcu możemy przyjrzeć się wszystkim znanym twarzom, które wrócą w nadchodzącym filmie.

Downton Abbey – plakaty z bohaterami filmu

W filmowej kontynuacji "Downton Abbey" wystąpi ponownie większość obsady serialu, w tym: Michelle Dockery, Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Robert James-Collier, Laura Carmichael, Michael C. Fox, Joanne Froggatt, Jim Carter, Allen Leech, Phyllis Logan, Brendan Coyle, Lesley Nicol, Kevin Doyle, Penelope Wilton, Matthew Goode oraz Maggie Smith.

Dodatkowo w nowych rolach pojawią się też m.in. Imelda Staunton, Geraldine James i Tuppence Middleton. Najnowsze plakaty filmu w końcu dają pierwsze spojrzenie na imponującą pełną obsadę nadchodzącej produkcji.

downton abbey film plakat

Zwiastun Downton Abbey już jutro

Dobre wiadomości dla fanów "Downton Abbey" nie kończą się jednak tylko na nowych plakatach. Focus Features zaprezentowało króciutką zapowiedź filmu, podsycają oczekiwanie na jutrzejszą premierę pełnego zwiastuna. W kilkusekundowym klipie lokaj Carson (Jim Carter) powraca do dobrze znanej fanom serialu posiadłości.

Zwiastun mieli już okazję zobaczyć fani i dziennikarze na tegorocznym CinemaConie. Zgodnie z ich doniesieniami, film będzie dziać się w 1927 roku, a Crawleyowie mają przygotowywać się do wizyty króla i królowej.

Downton Abbey – premiera filmu we wrześniu

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 13 września. Wszystkie sezony serialu dostępne są w Amazon Prime Video.

REKLAMA