Hacking, krew i odpowiedzi – to zobaczymy w 4. sezonie "Mr. Robot". Pierwsze zdjęcie jest bardzo enigmatyczne

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

0

Według twórcy "Mr. Robot" finałowy sezon ma być jak bardzo długi odcinek świąteczny. Co to znaczy, dowiemy się jesienią, a tymczasem rusza akcja promocyjna – zobaczcie pierwsze zdjęcie.

"Mr. Robot" to jeden z 40 seriali, które zakończą się w tym roku. 4. sezon będzie finałowy i zarazem dość nietypowy, nawet jak na tak odjechany serial.

Mr. Robot sezon 4 – pierwsze zdjęcie i spoilery

Jak zapowiadał już wcześniej Sam Esmail, twórca serialu, ostatni sezon "Mr. Robot" ma przypominać bardzo długi odcinek świąteczny. Akcja będzie dziać się na przestrzeni tygodnia w okolicach świąt Bożego Narodzenia 2015 roku.

– Ten sezon to coś, z czego jestem naprawdę dumny i już się nie mogę doczekać, aby podzielić się tym z fanami. Mówiłem już wcześniej, że finałowy sezon będzie dziać się w czasie świąt Bożego Narodzenia 2015, ale teraz pójdę o krok dalej. Finałowy sezon będzie wypełniony odpowiedziami, hackingiem i krwią – mówi scenarzysta.

Na Twitterze pojawiło się tajemnicze zdjęcie zapowiadające 4. sezon, wraz z odnośnikiem do strony pełnej niespodzianek.

Mr. Robot – gdzie oglądać serial z Ramim Malekiem?

Składający się z 12 odcinków 4. sezon "Mr. Robot" na razie nie ma daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go jesienią. Dotychczasowe sezony znajdziecie na Amazon Prime Video. Od 1 czerwca dwa pierwsze sezony będą także dostępne na HBO GO.