Tom Ellis kontra potworne oblicze Lucyfera. Netflix przedstawia dwie twarze serialowego diabła

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Prawdziwe oblicze Lucyfera czy jak zawsze przystojny Tom Ellis? Zobaczcie, jak wypada porównanie dwóch twarzy bohatera serialu Netfliksa.

Los "Lucyfera" po raz kolejny leży w rękach fanów. Od oglądalności 4. sezonu serialu i reakcji internautów będzie zależeć, czy Netflix zdecyduje się na stworzenie kolejnych odcinków.

Tom Ellis kontra diabelska twarz Lucyfera

Netflix w ramach żartu i badania reakcji internautów opublikował na swoim Instagramie fotografię głównego bohatera serialu w całej jego potwornej okazałości. Po lewej stronie mamy fotkę Toma Ellisa z podpisem "zdjęcie profilowe", a po prawej jego diabelskie oblicze z 4. sezonu z dopiskiem "na zdjęciach, na których zostałeś oznaczony".

Wyświetl ten post na Instagramie.

*hides all tagged photos from timeline*

Post udostępniony przez NetflixPH (@netflixph)

Chloe widzi diabelskie oblicze Lucyfera

W maju na platformie wylądowała czwarta odsłona serialu, która jednocześnie jest pierwszą wyprodukowaną przez Netfliksa. Do 8 czerwca władze serwisu będą zbierać dane na temat oglądalności i reakcji użytkowników, by wydać werdykt odnośnie kolejnego sezonu.

Przypomnijmy, że ostatnie odcinki skupiały się na Chloe Decker (Lauren German), która poznała prawdę o pochodzeniu swojego partnera i musiała zmierzyć się nie tylko z jego diabelską twarzą, ale i piekielnym obliczem.

– Wyjaśniam to sobie tak, że Chloe kocha Lucyfera tak, jak kochamy rodzinę. Pomimo początkowego wstrząsu, bez konieczności walki, Chloe to w pełni akceptuje – powiedziała Lauren German po finale 3. sezonu.

A tak 4. sezon zapowiadał w tym samym czasie Joe Henderson.

– Jak zauważyliście w finale, Chloe widziała diabelskie oblicze Lucyfera. W końcu dostała dowód na to, że Lucyfer jest tym, za kogo zawsze się podwał. Nie ma odwrotu. Chloe zna prawdę. To było główne założenie 4. sezonu – odkrywanie, jak Chloe radzi sobie z konsekwencjami i jak to wpływa na jej związek z Lucyferem. Zarówno zawodowo jak i osobiście. Czy możesz pracować z Diabłem? Czy możesz go pokochać? – mówił showrunner.

Czy Lucek powróci z 5. sezonem? Informacje na ten temat powinny pojawić się na początku czerwca.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie