"Jessica Jones" po raz ostatni – data premiery i zdjęcia z 3. sezonu serialu Netfliksa

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Netflix pokasował już prawie wszystkie seriale Marvela, ale został jeszcze ostatni akord tej współpracy. Mianowicie "Jessica Jones", która wróci z 3. sezonem już w czerwcu.

O tym, że "Jessica Jones" podzieli los innych marvelowskich seriali na Netfliksie, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Na pocieszenie mieliśmy jednak dostać ostatni sezon przygód obdarzonej supermocami pani detektyw, bo ten został zamówiony jeszcze zanim rozpoczęła się czystka.

Jessica Jones sezon 3 - kiedy premiera?

Dziś już wiemy, kiedy dokładnie bohaterka wróci na ekrany, co wyjaśnia krótka zapowiedź – składający się z trzynastu odcinków 3. sezon "Jessiki Jones" pojawi się na Netfliksie już 14 czerwca.

A czego będziemy mogli się po nim spodziewać? Jak widać w zapowiedzi, Jessikę (Krysten Ritter) znów czekają kłopoty, a ich źródłem będzie nowy przeciwnik. Więcej o nim czytamy w netfliksowym opisie 3. sezonu:

Gdy na drodze Jessiki stanie bardzo inteligentny psychopata, bohaterka będzie musiała naprawić relacje z Trish i połączyć z nią siły. Druzgocąca strata ujawni jednak ich sprzeczne wyobrażenia na temat heroizmu, stawiając siostry na kursie kolizyjnym, który na zawsze je odmieni.

Jessica Jones - zdjęcia z 3. sezonu

Oprócz Krysten Ritter i Rachael Taylor w 3. sezonie pojawią się również Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Benjamin Walker, Jeremy Bobb, Sarita Choudhury, Tiffany Mack, Jessica Frances Dukes, Aneesh Sheth i Rebecca DeMornay. Poniżej pierwsze zdjęcia z nowych odcinków.

Jessica Jones sezon 3 w Netfliksie 14 czerwca

REKLAMA