Profesor zapowiada 3. sezon "Domu z papieru". Znamy pierwsze szczegóły fabuły

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

Nowa odsłona "Domu z papieru" jest coraz intensywniej promowana. Tym razem wziął się za to sam Profesor, który zdradził co nieco na temat fabuły 3. sezonu.

Choć "Dom z papieru" wróci już w te wakacje, nadal nie wiemy praktycznie niczego na temat fabuły nowego sezonu. Poza ogłoszeniem, że stawki w tej historii jeszcze wzrosną, bohaterowie rozpoczną nowy etap w życiu i wybiorą się na egzotyczne wakacje, Netflix był bardzo skąpy w informacje.

Dom z papieru sezon 3 - zapowiedź

Zmienił to jednak Profesor (Álvaro Morte) we własnej osobie, który pojawił się w nowej zapowiedzi 3. sezonu, ogłaszając powrót swojej ekipy. I miał ku temu bardzo konkretny powód.

Wiemy już zatem, że ktoś z ekipy zostanie aresztowany przez policję i będzie przetrzymywany w nieznanym miejscu, a reszta postanowi na to zareagować. "Tym razem to będzie coś wielkiego" – kończy swoją wypowiedź Profesor.

Poza przywódcą serialowej ekipy w nowych odcinkach powrócą również Tokio (Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente), Rio (Miguel Herrán), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo), Raquel (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suarez (Mario de la Rosa) i Berlin (Pedro Alonso). Nowe twarze to m.in. Hovik Keuchkerian jako Bogota, Najwa Nimri jako Alicia, Rodrigo de la Serna jako Inżynier i Fernando Cayo jako Tamayo.

Dom z papieru – 3. sezon od 19 lipca na Netfliksie