"Zasada przyjemności" z pełnym zwiastunem. Serial Canal+ opowie o międzynarodowym śledztwie

"Zasada przyjemności" (Fot. Canal+)

0

Warszawa, Praga, Odessa. Trzy miasta, trzy zbrodnie, troje śledczych. "Zasada przyjemności" to nowy kryminał Canal+, którego pierwsze odcinki pojawią się w paśmie odkodowanym.

Na lato Canal+ przygotował coś dla miłośników produkcji kryminalnych. "Zasada przyjemności", która debiutuje już 9 czerwca, opowie o międzynarodowym śledztwie w sprawie morderstw młodych kobiet, do jakich doszło w Warszawie, Pradze i Odessie.

Zasada przyjemności – zwiastun serialu Canal+

Mamy już pełny zwiastun serialu, którego akcja rozpocznie się w Odessie, gdzie na plaży zostaje odkryte nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru.

Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Zagrają ich Małgorzata Buczkowska, czeski aktor Karel Roden ("Krucjata Bourne'a", "Blade: Wieczny łowca II") i ukraiński aktor Sergey Strelnikow. W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.

Scenariusz serialu "Zasada przyjemności" napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów "Gliny". Reżyserem i showrunnerem serialu jest Dariusz Jabłoński ("Wino truskawkowe", "Gry wojenne", "Fotoamator"). Za zdjęcia odpowiadali operatorzy z trzech krajów, z Polski był nim Paweł Dyllus ("Chce się żyć", "Jestem mordercą").

Zasada przyjemności – gdzie obejrzeć?

Jak poinformował Canal+, w dniu premiery "Zasady przyjemności" zostanie uruchomione pasmo odkodowane, dzięki czemu abonenci platformy nc+ i wybranych sieci kablowych będą mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki serialu. Poza tym pokazana zostanie m.in. inna produkcja Canal+, krótkometrażowa seria "Pisarze. Serial na krótko" z Magdaleną Cielecką i Maciejem Stuhrem.

"Zasada przyjemności" będzie dostępna także w serwisach nc+ GO i nc+ GO TV, gdzie w dniu premiery będzie można obejrzeć aż cztery odcinki. Kolejne dwa będą się pojawiać co tydzień.

Zasada przyjemności startuje 9 czerwca w Canal+