6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Wiedźmin. Dziki Gon

0

Henry Cavill za kulisami "Wiedźmina". NBC kasuje trzy seriale po jednym sezonie. Jessica Brown Findlay w "Nowym wspaniałym świecie". A oprócz tego "Ciemny kryształ: Czas buntu", "BH90210" i nie tylko.

1. NBC kasuje trzy seriale po jednym sezonie

Po jednym sezonie żegnamy "Abby's", "The Enemy Within" i "The Village".

2. Jessica Brown Findlay w Nowym wspaniałym świecie

Jessica Brown Findlay z "Downton Abbey" zagra Leninę Crowne, pracownicę Beta Plus Hatchery, w serialu "Brave New World" – adaptacji powieści Aldousa Huxleya od USA Network. W obsadzie są także Alden Ehrenreich ("Solo: A Star Wars Story") i Harry Lloyd ("Game of Thrones").

3. Ciemny kryształ: Czas buntu – zwiastun serialu

30 sierpnia na Netfliksie pojawi się serial oparty na filmie "Ciemny kryształ" Jima Hensona z 1983 roku. Zobaczcie pełny zwiastun.

4. La La Anthony w obsadzie BH90210

Znana z "Power" La La Anthony dostała rolę powracającą w "BH90210". Zagra żonę Briana Austina Greena, która jest gwiazdą hip-hopu i zarabia na utrzymanie rodziny.

5. Star ostatecznie skasowane

"Star" jednak nie wróci z nowym sezonem. Twórca serialu, Lee Daniels, poinformował, że nie udało się znaleźć nowej stacji.

6. Henry Cavill za kulisami Wiedźmina

Wczoraj zakończyły się zdjęcia do 1. sezonu "Wiedźmina". Z tej okazji Henry Cavill, grający postać Geralta, pokazał, jak wygląda charakteryzacja do roli.