Zwiastun 3. sezonu "Domu z papieru" już jest! Przed ekipą Profesora stoi jeszcze trudniejsze wyzwanie

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

Bienvenidos otra vez! Drużyna "Domu z papieru" powraca raz jeszcze na nową misję w pełnym akcji zwiastunie 3. sezonu hiszpańskiej produkcji Netfliksa.

"Uciekliśmy, ale przed nami część najtrudniejsza. Przetrwać." – przestrzega ekipę "Domu z papieru" Profesor (Álvaro Morte) w najnowszym zwiastunie 3. sezonu. Po licznych zdjęciach i teaserach budujących napięcie przed premierą najnowszych odcinków, Netflix w końcu opublikował pełny zwiastun kolejnej odsłony hiszpańskiego hitu.

Dom z papieru – pełny zwiastun 3. sezonu

Już wcześniejsze zapowiedzi sugerowały, że wakacje drużyny Profesora po kradzieży miliarda euro z Mennicy Narodowej nie potrwają długo. Dzięki najświeższemu zwiastunowi w końcu wiemy, co sprawi, że drogi ekipy ponownie się przetną i jak zapowiada klip, tym razem będzie chodziło o coś większego niż pieniądze.

Kiedy Profesor dowiaduje się, że Rio (Miguel Herrán) został porwany, jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych będzie zebrać wszystkich i zaplanować kolejny napad – tym razem największy, jaki można sobie wyobrazić. Zobaczcie sami najnowszy zwiastun, w którym wracają nawet ci, których mogliście się nie spodziewać:

Dom z papieru – Krzysztof Piątek w zapowiedzi 3. sezonu

A dla fanów "Domu z papieru", którzy w sobotę śledzili z zapałem finał Ligi Mistrzów, Netflix przygotował dodatkową niespodziankę. W krótkiej zapowiedzi prezentującej znaną dobrze ekipę pojawił się nowy nabytek – Krzysztof Piątek. Piłkarz polskiej reprezentacji i napastnik A.C. Milan zdaje się bardzo dobrze czuć wśród drużyny Profesora:

Dom z papieru sezon 3 – nowe zdjęcia

Choć oczywiście w nowych odcinkach nie zobaczymy Piątka, to na ekranie obok Profesora i Rio ponownie pojawią się także Tokio (Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo), Raquel (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suarez (Mario de la Rosa) i Berlin (Pedro Alonso). Zobaczcie obsadę na najnowszych zdjęciach z serialu:

dom z papieru sezon 3 zwiastun

dom z papieru sezon 3 zwiastun

dom z papieru sezon 3 zwiastun

dom z papieru sezon 3 zwiastun

dom z papieru sezon 3 zwiastun

dom z papieru sezon 3 zwiastun

dom z papieru sezon 3 zwiastun

Dom z papieru – 3. sezon od 19 lipca na Netfliksie