Co gdyby Sowieci wylądowali na Księżycu pierwsi? Zwiastun "For All Mankind" twórcy "Battlestar Galactica"

"For All Mankind" (Fot. Apple TV+)

Serialowa ofensywa Apple TV+ już na horyzoncie. Platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun jednej ze swoich produkcji – "For All Mankind" z Joelem Kinnamanem.

Serialowa oferta Apple TV+, którą firma szykuje dla swojej startującej jesienią platformy streamingowej, dosłownie pęka już w szwach od znanych nazwisk, które stoją przed i za kamerą nadchodzących projektów. Wśród nich najnowsza produkcja Ronalda D. Moore'a ("Battlestar Galactica", "Outlander"), która jako pierwsza z seriali Apple'a doczekała się właśnie zwiastuna. Zobaczcie, jak prezentuje się wizja alternatywnej przeszłości w "For All Mankind".

For All Mankind – nowy serial twórcy Battlestar Galactica

Jak zapowiada Apple, serial Moore'a, Matta Wolperta i Bena Nedivi osadzony jest w świecie, w którym kosmiczny wyścig między USA i ZSRR nigdy się nie skończył, po tym jak ten drugi kraj wyprzedził Amerykanów w dotarciu na Księżyc. W zwiastunie serialu Stany zdają się jednak nie marnować czasu na rozpaczanie nad przegraną i obiecują, że na podbiciu ziemskiego satelity nie poprzestaną:

1. sezon "For All Mankind" ma rozgrywać się w latach 60. i 70., a serial już zaplanowany jest na kolejne serie. W produkcji wystąpią m.in. Joel Kinnaman ("The Killing"), Michael Dorman ("Patriot"), Sarah Jones ("The Path"), Shantel VanSanten ("Shooter"), Wrenn Schmidt ("The Looming Tower")oraz Jodi Balfour ("The Crown").

For All Mankind – kiedy premiera?

Apple na razie nie precyzuje, kiedy dokładnie ruszy platforma Apple TV+, ani nie podaje jeszcze daty premiery "For All Mankind". Niewykluczone jednak, że składający się z 10 odcinków 1. sezon serialu będzie jednym z pierwszych tytułów dostępnych w bibliotece platformy. Apple TV+ ma wystartować tej jesieni także w Polsce.

REKLAMA