"Czarnobyl", "Gra o tron" i co jeszcze? 10 najchętniej oglądanych seriali w HBO GO

"Czarnobyl" (Fot. HBO)

Które seriale mają najlepszą oglądalność w HBO GO w Polsce? Obok wielkich hitów, na czele z "Grą o tron" i "Czarnobylem", w top 10 maja znalazło się kilka zaskakujących tytułów.

W waszym głosowaniu na najlepszy serial maja "Gra o tron" na razie nie zdobywa wielu głosów (a dokładniej, nie zdobywa prawie żadnych), ale pewnych zasług odebrać jej się nie da. Wirtualne Media opublikowały listę 10 najchętniej oglądanych seriali w HBO GO w maju i zwycięzca nie zaskakuje.

HBO GO – 10 najpopularniejszych seriali maja

Oprócz "Gry o tron", która jest na pierwszym miejscu, w dziesiątce znalazły się jeszcze materiały z planu serialu – "Gra o tron: Za kulisami" i "Gra o tron: Zasady gry". "Czarnobyl" zdobył drugie miejsce, a zaraz za nim mamy "Templariuszy".

Na liście znalazło się jeszcze miejsce dla jednej głośnej nowości – "Paragrafu 22" – a także "Gomorry", "Młodego Sheldona" i "The Walking Dead". Niezmiennie wielkim hitem pozostaje "Ślepnąc od świateł".

A oto cała dziesiątka:

1. "Gra o tron"
2. "Czarnobyl"
3. "Templariusze"
4. "Gra o tron: Za kulisami"
5. "Paragraf 22"
6. "Ślepnąc od świateł"
7. "Gomorra"
8. "Gra o tron: Zasady gry"
9. "The Walking Dead"
10. "Młody Sheldon"

Według danych z badania Gemius/PBI podanych przez Wirtualne Media HBO GO cały czas rośnie w Polsce. W marcu serwis odwiedziło 1,07 mln realnych użytkowników, a liczba odsłon wyniosła 16,69 mln.

REKLAMA