7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

"Lucyfer" z zamówieniem na finałowy sezon. "Swamp Thing" skasowane. Awanse w obsadzie "Chilling Adventures of Sabrina". A oprócz tego "Suits", "Jessica Jones" i nie tylko.

1. Lucyfer z zamówieniem na finałowy sezon

"Lucyfer" dostał zamówienie na 5. sezon, który będzie już finałowy. Na razie nie znamy liczby odcinków. Twórcy serialu, Joe Henderson i Ildy Modrovich, wypuścili oświadczenie, w którym dziękują Netfliksowi za szansę na zakończenie serialu na własnych warunkach, a także zapewniają, że najlepsze dopiero przed nami. Tymczasem Tom Ellis mówi: do zobaczenia w piekle!

2. Swamp Thing skasowane

Po zaledwie jednym sezonie platforma DC Universe zakończy serial "Swamp Thing". Decyzja ma związek z zakulisowymi problemami. Serwis Bloody Disgusting twierdzi, że w kierownictwie DC Universe jedni chcieli komiksowego serialu w klimatach horroru, a inni procedurala ze sprawami kryminalnymi co tydzień. Ostatecznie szefowie nie byli zadowoleni z efektu końcowego. Do tego doszły kwestie biznesowe – po tym jak AT&T przejęło Time Warner, pojawiło się pytanie, czy DC Universe w ogóle przetrwa, bo koncern szykuje platformę WarnerMedia.

3. Awanse w ekipie Chilling Adventures of Sabrina

Gavin Leatherwood (serialowy Nick) i Lachlan Watson (Theo) będą w stałej obsadzie 3. i 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Zdjęcia do 3. sezonie obecnie trwają w Vancouver.

4. Kate Miner z awansem w Shameless

Kate Miner, czyli serialowa Tami, dziewczyna Lipa, będzie w stałej obsadzie 10. sezonu "Shameless".

5. Denise Crosby w obsadzie Suits

Denise Crosby ("Ray Donovan") dostała rolę powracającą w 9. sezonie "Suits". Zagra reprezentantkę New York Bar Association, która przychodzi do firmy z nakazem sądowym mogącym mieć poważne konsekwencje.

6. Zwiastun 2. sezonu Sweetbitter

Serial wraca 14 lipca z 2. sezonem.

7. Plakat 3. sezonu Jessiki Jones

Finałowy sezon "Jessiki Jones" będzie mieć premierę 14 czerwca. Pełny zwiastun znajdziecie tutaj.

Jessica Jones sezon 3

REKLAMA