Pięć sezonów "Lucyfera" to za mało? Jest już petycja, do walki o 6. sezon zachęca także Lauren German

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Chcecie 6. sezon "Lucyfera"? To powalczcie! Tak mówi Lauren German, serialowa Chloe. Petycja w sieci już jest, a pod nią kilkadziesiąt tysięcy podpisów.

Rok temu Netflix był dobry, bo uratował "Lucyfera", za rok będzie zły, bo "Lucyfera" (przedwcześnie?) zakończy. Dokładnie tydzień temu streamingowy gigant poinformował, że powstanie 5. sezon serialu o uroczym diable, ale niestety na tym już koniec.

Lucyfer sezon 6 – petycja w sieci już jest

Twórcy "Lucyfera", Joe Henderson i Ildy Modrovich, wypuścili oświadczenie, w którym podziękowali Netfliksowi za szansę na zakończenie serialu na własnych warunkach, a także zapewnili, że najlepsze dopiero przed nami. A fani od razu uznali, że jednak chcą więcej.

Na change.org znajdziecie petycję, która w tym momencie podpisana jest przez blisko 40 tys. osób. To oczywiście bardzo mała liczba, jeśli porównać ze słynną petycją dotyczącą "Gry o tron", która przekroczyła 1,6 mln podpisów. Ale ta liczba rośnie i być może zwróci uwagę Netfliksa.

Autorzy petycji twierdzą, że "Lucyfer" ma w sobie jeszcze znacznie więcej sezonów niż tylko ten jeden, który został zamówiony.

Lucyfer sezon 6

6 sezonów Lucyfera? Aktorka zachęca do walki

Do walki zachęca również Lauren German, odtwórczyni roli Chloe, która pisze na Twitterze, że jeśli chcemy więcej sezonów, powinniśmy głośno dać znać.

Jakie są szanse, że Netflix wysłucha Lucyfanów? Prawdopodobnie większe niż żadne, bo "Lucyfer" to ostatnio najchętniej binge'owany serial na platformie. Jeśli więc chcecie więcej "Lucyfera", tweetujcie #SaveLucifer i podpisujcie petycję.

Lucyfera możecie oglądać na Netfliksie