Nasze podsumowanie tygodnia – raz jeszcze same hity!

"Wielkie kłamstewka" (Fot/ HBO)

0
1 2 3 4 5 6 7 8

Hit tygodnia: W Jane the Virgin tańczą i śpiewają

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Oczywiście, że to wiedzieliśmy. Od dawna wiedzieliśmy, że Jane i Rafael przezwyciężą wszelkie trudności i znów się zejdą, po to by "Jane the Virgin" mogła zakończyć się happy endem, jak na porządną telenowelę przystało. Pewnym zaskoczeniem jest jednak timing, w końcu Raf jeszcze przed chwilą zarzekał się, że nie wejdzie po raz kolejny do tej samej rzeki, a obłędnie w nim zakochana Jane zaczynała to akceptować.

I bum – historia z prześliczną i pod każdym względem idealną Julie (Sophia Bush) przekonuje Rafa, że on już znalazł tę jedyną i jest nią Jane. A potem możemy już tylko tańczyć i śpiewać. Jane i Rafael dostali swój happy end, a razem z nim niesamowity numer musicalowy. Rozśpiewał się nawet Milos w swoim pomarańczowym wdzianku.

Twist przyszedł znienacka, bo mieliśmy prawo myśleć, że nawet jeśli wydarzy się to, czego się spodziewamy, to będziemy musieli czekać do ostatniej chwili, a naszą heroinę czeka jeszcze kilka przejść. Nic z tych rzeczy. Piękna para zeszła się z pełną pompą i teraz już mogą tylko żyć długo i szczęśliwie. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8