Olśniewające Wrestlerki w Las Vegas! Dziewczyny z "GLOW" wracają w zwiastunie 3. sezonu

"GLOW" (Fot. Netflix)

Nasze ulubione serialowe wrestlerki wracają w 3. sezonie już w sierpniu. Netflix właśnie zaprezentował pierwszy zwiastun nowych odcinków, w których bohaterki podbijają Las Vegas.

Do powrotu "GLOW" odliczanie czas zacząć! Panie z Gorgeous Ladies of Wrestling jadą w 3. sezonie na podbój Las Vegas. Jednak, jak zapowiada pierwszy zwiastun nowych odcinków, pobyt w Vegas nie upłynie jedynie na dobrej zabawie i zwiedzaniu kolejnych kasyn, za to bohaterki będą musiały wziąć radę od Roxette i "posłuchać swojego serca".

GLOW – zwiastun 3. sezonu zaprasza do Vegas

Podczas gdy przed wrestlerkami staje niezwykła szansa na rozwój kariery podczas kilkumiesięcznego pobytu w Vegas, ich prywatne życia coraz bardziej się komplikują. Ruth zaczyna przykładać coraz mniej uwagi do występów, za to Debbie spełnia się jako producentka, ale zżera ją poczucie winy, że nie może poświęcać wystarczająco dużo czasu swojemu synowi.

Nic dziwnego, że Cherry ciężko uwierzyć, że dziewczyny wytrzymają w Vegas całe dziewięć miesięcy. Co najwyżej zdążą je do tego czasu wyrzucić z każdego kasyna, jak sugeruje Melanie. Zobaczcie sami, jak zapowiada się kolejny rozdział przygód wrestlerek:

Najnowszy zwiastun pozwala też zapoznać się bliżej z zapowiadaną już wcześniej postacią Geeny Davis. Nagrodzona Oscarem aktorka zagra Sandy Devereaux St. Clair – dyrektorkę ds. rozrywki Hotelu i Kasyna Fan-Tan, gdzie dziewczyny z GLOW będą występować. Co przyniosą dziewczynom występy w Mieście Grzechu dowiemy się już w sierpniu, kiedy Netflix zaprezentuje cały 3. i miejmy nadzieję nie ostatni sezon "GLOW".

GLOW sezon 3 pojawi się 9 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA