8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pose" (Fot. FX)

"Pose" z zamówieniem na 3. sezon. Daty jesiennych premier seriali NBC i CW. Rozdano MTV Movie & TV Awards. A oprócz tego "BH90210", "GLOW" i nie tylko.

1. Pose z zamówieniem na 3. sezon

Premiera 2. sezonu "Pose" przyciągnęła 1,2 mln widzów i była najchętniej oglądanym odcinkiem w historii serialu. Efektem jest szybkie zamówienie 3. sezonu serialu.

2. Daty jesiennych premier seriali NBC

Jesienny sezon w telewizji NBC rozpocznie się 23 września od powrotu "The Voice" i premiery "Bluff City Law". We wtorek 24 września nowe sezony rozpoczną "This Is Us" i "New Amsterdam". W środę 25 września wracają "Chicago Med", "Chicago Fire" i "Chicago P.D.". Czwartek 26 września oznacza powroty "Superstore", "The Good Place" i "Law & Order: SVU", a także premiery dwóch nowych komedii – "Perfect Harmony" i "Sunnyside". Jako ostatnia 4 października wraca "Czarna lista".

3. Daty jesiennych premier seriali CW

CW w tym roku rozpocznie sezon w niedzielę 6 października premierą "Batwoman" i powrotem "Supergirl". W poniedziałek 7 października wraca "All American", we wtorek 8 października "Flash", a w środę 9 października "Riverdale" w towarzystwie debiutującej "Nancy Drew". W czwartek 10 października premierę będą mieć nowe sezony "Supernatural" i "Legacies", a w piątek 11 października "Charmed" i "Dynastii". We wtorek 15 października wraca "Arrow", a w poniedziałek 21 października – "Black Lightning".

4. Rozdano MTV Movie & TV Awards

Na liście zwycięzców znajdują się "Gra o tron" (najlepszy serial) i Elisabeth Moss z "Opowieści podręcznej" (najlepsza aktorka w serialu).

5. Monolog otwarcia Zachary'ego Levi

Galę MTV Movie & TV Awards prowadził Zachary Levi, który miał do przekazania wiadomość: jeśli jesteś nerdem, rób swoje, kochaj siebie, a jest szansa, że kiedyś zmienisz świat jak artyści nagradzani na gali.

6. Christine Elise w BH90210

Christine Elise, czyli szalona Emily Valentine z "Beverly Hills, 90210", pojawi się w kilku odcinkach "BH90210".

7. Pełny zwiastun The Boys

"The Boys" to brutalny serial superbohaterski platformy Amazon. Premiera 26 lipca.

8. Plakat 3. sezonu GLOW

Wczoraj pojawił się zwiastun 3. sezonu "GLOW", a oprócz tego mamy jeszcze plakat. Serial wraca 9 sierpnia.

GLOW sezon 3

REKLAMA