"Wielkie kłamstewka" – soundtrack serialu. Zebraliśmy wszystkie piosenki z 2. odcinka 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Kolejny odcinek "Wielkich kłamstewek" i znów mnóstwo świetnej muzyki. Na dzisiejszej liście jest m.in. Neil Young, Brenton Wood i prawdziwy klasyk – "The Wonder of You".

Kontynuujemy przegląd znakomitej muzyki z serialu "Wielkie kłamstewka". Piosenki z 1. odcinka 2. sezonu znajdziecie tutaj, a poniżej wszystkie utwory z "Tell-Tale Hearts", czyli odcinka nr 2.

Neil Young & Crazy Horse – Down by the River

Neil Young towarzyszy Celeste, kiedy ta wybiera się w podróż autem w szlafroku i po łyknięciu leków, nie bardzo kojarząc, dokąd i dlaczego jedzie.

Brenton Wood – Great Big Bundle of Love

Ten utwór słyszymy, kiedy Bonnie wiezie Skye do szkoły i ta próbuje dowiedzieć się, czemu mama ostatnio jest ciągle smutna.

Charles Bradley feat. Menahan Street Band – Let Love Stand A Chance

"Let Love Stand A Chance" słychać w scenie, kiedy Jane i Bonnie rozmawiają podczas zajęć z jogi i Jane mówi, że wybiera się na randkę.

Alpha – Somewhere Not Here

Ta piosenka pojawia się, kiedy Celeste wspomina jak spotkała Perry'ego, i wciąż ją słychać, kiedy Mary Louise zaczyna wypytywać swoją synową o Ziggy'ego.

Jimmy Ruffins – What Becomes of the Broken Hearted

"What Becomes of the Broken Hearted" pojawiło się już tydzień temu w scenie z Renatą. Teraz powróciło w niewesołych okolicznościach, tuż po tym jak Renata odbiera męża, który wychodzi za kaucją. "Kiedyś lubiłaś tę piosenkę" – mówi Gordon, kiedy ona ją wyłącza. "Kiedyś też lubiłam siadać ci na twarzy, myślisz, że to się jeszcze zdarzy?" – odpowiada wściekle Renata.

Elle King – Good Thing Gone

Bardzo trafny dobór muzyki, bo "Good Thing Gone" słyszymy w scenie, kiedy Madeline rozmawia z Abigail w kuchni i Ed przypadkiem dowiaduje się o romansie swojej żony. Ups...

Sufjan Stevens – Redford (For Yia-Yia and Pappou)

Ten utwór słychać na samym końcu, kiedy oglądamy finałowy montaż scen z głównymi bohaterkami.

Villagers – Wonder of You

Cover piosenki Elvisa już był w "Wielkich kłamstewkach" w 1. sezonie. Teraz pojawia się ponownie w napisach końcowych odcinka, w którym na jaw wyszło kilka sekretów, a Ed oznajmił Madeline, że ich małżeństwo jest już skończone.

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO