"Dom z papieru" powraca z 3. sezonem. Poznajcie piątkę nowych członków ekipy Profesora

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

W serii teaserów 3. sezonu "Domu z papieru" Profesor wita w swojej ekipie Sztokholm, Palermo, Lizbonę, Marsylię i Bogotę. Niektórych z nich już znacie, inni są całkiem nowi.

Tego lata "Dom z papieru" powróci z 3. sezonem, w którym bohaterowie rozpoczną kolejny etap w życiu. "Wakacje się skończyły" – głosi hasło promocyjne, sugerując, że ekipę Profesora (Álvaro Morte) czeka powrót do pracy.

Dom z papieru – nowi członkowie ekipy Profesora

Ze zwiastuna 3. sezonu "Domu z papieru" wiemy, co takiego zmusi Profesora i spółkę do powrotu do rzeczywistości. Río (Miguel Herrán) zostanie zatrzymany, a jedyną szansą na uratowanie go i zachowanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych będzie zebrać wszystkich i zaplanować kolejny napad – tym razem największy, jaki można sobie wyobrazić.

Oprócz wymienionej dwójki powrócą Tokio (Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo), pani inspektor Raquel Murillo (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suárez (Mario de la Rosa) i Berlin (Pedro Alonso).

Nowe twarze to m.in. Fernando Cayo jako Tamayo, Najwa Nimri jako Alicia, Rodrigo de la Serna jako Palermo, Hovik Keuchkerian jako Bogota i Luka Peros jako Marsylia.

Tę ostatnią trójkę możecie zobaczyć w teaserach wypuszczonych przez Netfliksa. Do ekipy złodziei dołączą także dwie panie, które świetnie znacie z poprzednich serii, choć niekoniecznie jako Sztokholm i Lizbonę. Będzie się działo!

Dom z papieru – 3. sezon od 19 lipca na Netfliksie