Kiedy premiera "American Horror Story: 1984"? Telewizja FX ujawnia daty jesiennych powrotów seriali

0

FX podało daty jesiennych premier. We wrześniu możemy spodziewać się powrotów m.in. "American Horror Story", "Mayans M.C." oraz "It's Always Sunny in Philadelphia".

Netflix już za dwa tygodnie przeniesie widzów do 1985 roku w 3. sezonie "Stranger Things", a dwa miesiące później FX zaprosi na swoją własną pokręconą podróż do przeszłości w "American Horror Story: 1984". Stacja podała dziś daty premier jesiennych powrotów swoich seriali.

American Horror Story: 1984 – kiedy premiera?

9. sezon "American Horror Story", który zainspirowany będzie slasherami z lat 80., takimi jak "Piątek, trzynastego" i "Koszmar z ulicy wiązów", zadebiutuje w FX już 18 września. Więcej szczegółów na temat fabuły najnowszej odsłony antologii na razie nie ma.

Wiemy tylko, że na ekranie z powrotem zobaczymy Emmę Roberts (która wystąpiła wcześniej w "Coven", "Freak Show", "Kulcie" i "Apokalipsie"), a jej chłopaka zagra medalista olimpijski Gus Kenworthy. Niestety, po raz pierwszy od premiery serialu w obsadzie nie pojawi się Evan Peters, który ogłosił, że w tym roku zamierza sobie zrobić przerwę od serialu.

American Horror Story: 1984

Jesienne powroty seriali FX

FX ogłosiło również, że już 3 września możemy spodziewać się premiery 2. sezonu "Mayans M.C.", spin-offu "Synów Anarchii." Ze swoim 2. sezonem 12 września wróci także australijski dramat "Mr. Inbetween". Za to w siostrzanej dla FX stacji FXX od 25 września emitowany będzie już 14. sezon nieśmiertelnego "It's Always Sunny in Philadelphia".