FOX podaje daty jesiennych premier seriali. Kiedy wraca "9-1-1", "Rezydenci" i "Imperium"?

"9-1-1" (Fot. FOX)

Fani "9-1-1", "Imperium" i "Rezydentów" mogą zacząć odliczać dni do powrotów ulubionych seriali. FOX podał daty jesiennych premier swoich produkcji.

Wyjątkowo skromna ramówka, jaką FOX przygotował na tegoroczną jesień, rusza w ostatni tydzień września. Stacja podała daty premier wszystkich swoich propozycji na drugą połowę roku.

Seriale FOX – daty premier jesienią 2019

"9-1-1" wróci z 3. sezonem już 23 września. Tego samego dnia ruszy także nowość "Prodigal Son", w której Tom Payne wciela się w psychologa kryminalnego, a Michael Sheen w jego ojca – seryjnego mordercę. Na 24 września zaplanowano z kolei premiery 3. sezonu "Rezydentów" oraz 6. i finałowej zarazem serii "Imperium".

Prodigal Son serial

Tradycyjny zestaw animowanych komedii "The Simpsons", "Family Guy", "Bob's Burgers" oraz nowość "Bless The Harts" startują w niedzielę, 29 września. Na 2 października zostawiono natomiast premierę najnowszego dramatu Jasona Katimsa ("Parenthood"), w którym trzy kobiety dowiadują się, że są siostrami. Serial znany wcześniej jako "Not Just Me" trafi do ramówki pod nazwą "Almost Family".

Więcej o nadchodzących premierach FOX-a, zarówno tej zaplanowanej na jesień, jak i licznych serialach pozostawionych na następny rok, przeczytacie przeczytacie w naszym w przewodniku po nowościach stacji.

REKLAMA