W 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" pojawiła się córka Nicole Kidman. Też ją przegapiliście?

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Nicole Kidman zdradziła w rozmowie z Ellen DeGeneres, że jej córki pojawią się w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". I rzeczywiście, w ostatnich dwóch odcinkach można było zobaczyć małą Faith.

Nicole Kidman, która gra Celeste w "Wielkich kłamstewkach", w 2018 roku zdradziła Ellen DeGeneres, że w 2. sezonie serialu pojawią się jej dwie córki – 10-letnia Sunday i 8-letnia Faith. Sunday jeszcze nie było, ale Faith zagrała już w dwóch odcinkach. Wyłapaliście, w których scenach?

Wielkie kłamstewka – córki Nicole Kidman w 2. serii

Cameron Crovetti grający w serialu Josha, jednego z synów Celeste, zdradził, gdzie szukać Faith. Córka Kidman siedzi zaraz obok niego w scenach rozgrywających się w szkole. Niestety nie zabrała głosu w rozmowie na temat końca świata, która miała miejsce na chwilę przed znalezieniem nieprzytomnej Amabelli. Dziewczynka pojawiła się także w 2. odcinku.

Cameron dodaje, że on i jego brat już wcześniej poznali córki Kidman, ponieważ aktorka zapraszała ich na organizowane w swojej posiadłości imprezy.

– Kiedy Nicole robi imprezy i takie tam, zaprasza nas, żebyśmy pobawili się z Sunday i Faith – mówi chłopak.

10-letnia Sunday również ma pojawić się w serialu. Do końca 2. sezonu zostały cztery odcinki, zwiastun kolejnego znajdziecie tutaj.

Wielkie kłamstewka co poniedziałek na HBO GO