Bryan Cranston i Aaron Paul zgodnie wrzucili zdjęcie z dwoma osłami. Czy to zapowiedź filmu "Breaking Bad"?

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

0

Dwa osły, pustynia i zgodny podpis "wkrótce". Takim zdjęciem podzielili się Bryan Cranston i Aaron Paul, co wystarczyło, żeby fani "Breaking Bad" zaczęli pytać o film.

Jeśli śledzicie Bryana Cranstona i Aarona Paula na Instagramie albo Twitterze, wczoraj wieczorem mogliście trochę się zdziwić. Panowie wrzucili tajemnicze zdjęcie, które może, ale nie musi mieć związku z "Breaking Bad".

Bryan Cranston, Aaron Paul i zdjęcie z osłami

Zdjęcie, jakie jest, każdy widzi. Dwa osły, pustynny krajobraz za nimi i w podpisie jedno słowo – "soon", czyli "wkrótce". A do tego jeszcze zadziwiająca synchronizacja – oba tweety ukazały się o godz. 19:02 naszego czasu.

Interpretować to możecie jak chcecie, ale nie my pierwsi wpadliśmy na to, że osły mogą mieć związek z "Breaking Bad". Zwierzaki co prawda znajome nie są, ale krajobraz za nimi przypomina Nowy Meksyk z serialu.

Breaking Bad – o czym będzie film?

Wszelkie informacje na temat filmu "Breaking Bad", które do tej się pojawiły, są nieoficjalne. Projekt, znany pod roboczym tytułem "Greenbriar", powstawał od jesieni zeszłego roku w Nowym Meksyku, o czym doniosła gazeta "Albuquerque Journal". Zgodnie z krótkim opisem, będziemy w nim oglądać "ucieczkę uprowadzonego mężczyzny i jego drogę do wolności". Wydaje się to pasować do Jessego Pinkmana (Aaron Paul), co jednak nie zostało na razie potwierdzone.

Bryan Cranston, czyli serialowy Walter White, pytany o film, stosował różnego rodzaju uniki. Ale były nieoficjalne doniesienia, kto z obsady powróci i on także znalazł się na tej liście. Oczywiście, jeśli go zobaczymy, to tylko we flashbackach.

Breaking Bad jest dostępne na Netfliksie