Czy ktoś ze "Suits" może pojawić się w spin-offie? Twórca obu seriali mówi, jakie ma plany na "Pearson"

"Pearson" (Fot. USA Network)

Jessica Pearson wyjeżdża do Chicago i zamienia kancelarię prawniczą na bezwzględny świat tamtejszej polityki. Czy możemy liczyć w serialu "Pearson" na wizyty ze "Suits"?

"Pearson" i "Suits" będzie dzielić więcej niż "The Good Wife" i "The Good Fight", bo nie dość że zamieniamy prawo na politykę, to jeszcze przenosimy się do innego miasta. Podczas gdy akcja serialu-matki, który w tym roku się kończy, dzieje się w Nowym Jorku, spin-off zabierze nas do Chicago, gdzie polityka jest wyjątkowo brudnym zajęciem.

Pearson – czy w spin-offie pojawi się ktoś ze Suits?

Twórca obu seriali Aaron Korsh i producent wykonawczy Daniel Arkin już w styczniu podczas TCA Press Tour mówili, że będą różnice. "Pearson" ma być produkcją "bardziej naturalistyczną, surową, prawdziwą" i będzie pokazywać więcej aspektów osobowości i życia swojej głównej bohaterki.

Czy znajdzie się w jej nowym życiu miejsce na wizyty znajomych ze "Suits"? Aaron Korsh raczej tego nie widzi, chociaż...

– Moja instynktowna reakcja jest taka, że za bardzo nie widzę żadnych postaci ze "Suits" regularnie w spin-offie. To inny ton, to inny świat i nie widzę tego. Ale to nie znaczy, że to się nie może zmienić.

Są światy, w których mógłbym to zobaczyć, ale prędzej myślę, że oni mogliby z sukcesem pojawić się w którymś odcinku czy wątku. Ale nigdy nie wiadomo. Jeśli pojawiliby się w odcinku czy wątku i okazałoby się wybitne i wpasowaliby się tu dobrze, wtedy to byłoby możliwe. Wszystko jest możliwe – mówi twórca w rozmowie z TVLine.

Suits Pearson

Osobą, która mogłaby zajrzeć do Chicago, jest Harvey, bo już raz to zrobił. Gabriel Macht zapewnia, że byłoby super wpaść do serialu, w którym pierwsze skrzypce będzie grać Gina Torres, ale nie jest pewny, czy jego bohater by do niego pasował.

– Nie wiem, czy Havery rzeczywiście by wpasował się w ten świat. Może byłaby możliwość, żeby coś zrobić... Mam nadzieję, że fani "Suits" będą oglądać "Pearson". Byłoby doskonale. Jeśli ci fani rzeczywiście chcą zobaczyć, jak Harvey tam się pojawia i coś naprawia, to by było fantastyczne. Ale to jej serial i ona ma świetną obsadę – mówi aktor.

Mogą też być problemy natury logistycznej. Po zakończeniu "Suits" Macht nie będzie już związany kontraktem z tym serialem, więc – jak tłumaczy – wszystko będzie zależało od tego, gdzie jest, co robi i co będzie dla niego właściwe, także biorąc pod uwagę życie prywatne.

9. sezon Suits i Pearson startują 17 lipca w USA

REKLAMA