Zamaskowana Regina King w teaserach "Watchmen". Czy ta tajemnicza mścicielka to ktoś znajomy?

HBO zachęca do spekulacji, prezentując w enigmatyczny sposób kolejną postać z "Watchmen". Czy zamaskowana Regina King z policyjną gwiazdą okaże się obrończynią prawa czy przeciwnie?

Damon Lindelof twierdzi, że zremiksował komiks "Watchmen", tworząc nową historię osadzoną w dobrze znanym świecie. Co to oznacza, pokazują teasery z postaciami z nowego serialu HBO.

Watchmen – Regina King w teaserach serialu

Mieliśmy już ukrytą pod przerażającą maską postać Looking Glass, którą gra Tim Blake Nelson, a teraz dostaliśmy Reginę King, również zamaskowaną. Jej postać nazywa się Angela Abraham i oprócz maski nosi także policyjną odznakę. Prawdopodobnie w dzień jest detektywką, w po godzinach – mścicielką walczącą o sprawiedliwość.

Wśród fanów pojawiły się sugestie, że to może być nowa wersja Hooded Justice, postaci z komiksu Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa, która miała swój moment także w filmie Zacka Snydera.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@iamreginaking #WatchmenHBO

Post udostępniony przez Watchmen (@watchmen)

Wyświetl ten post na Instagramie.

@iamreginaking #WatchmenHBO

Post udostępniony przez Watchmen (@watchmen)

Watchmen – o czym będzie nowy serial HBO?

Opowiadający o świecie, w którym superbohaterowie są wyjęci spod prawa, serial "Watchmen" Damona Lindelofa ma w sobie łączyć to, co było najlepsze w oryginale, ze świeżym, współczesnym podejściem. W praktyce ma to być nowa historia osadzona w tym samym świecie co komiks i utrzymana w jego duchu, ale zadająca nowe pytania i dostosowana do współczesności.

Tak jak komiks był zakorzeniony w erze Reagana, Thatcher i Gorbaczowa, w serialu zobaczymy epokę Trumpa, May i Putina. Będą nowi bohaterowie, ale nie zabraknie też wizyt w przeszłości, którą mamy zobaczyć w "zaskakujący, ale znajomy sposób".

W znakomitej obsadzie serialu znajdują się Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing, Lily Rose Smith i Adelynn Spoon. Producentami obok Lindelofa są Nicole Kassell (reżyserka pilota), Tom Spezialy, Stephen Williams i Joseph Iberti.

Premiera serialu Watchmen jesienią 2019 w HBO

REKLAMA