Chcecie przypomnieć sobie, co działo się dotychczas w "Stranger Things"? Obsada spieszy z pomocą!

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Do powrotu "Stranger Things" został już niecały tydzień! Dla wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć sobie poprzednie serie, a nie mają na to czasu, Netflix przygotował przydatny skrót.

Jeśli kolejne zwiastuny, plakaty ani znakomity klip w stylu pamiętnego "Nie do wiary" jakimś cudem nie obiły wam się o uszy, uprzejmie przypominamy – do Hawkins wracamy już za dosłownie kilka dni. Na powtórkę obu poprzednich sezonów "Stranger Things" zostało więc mało czasu, ale młoda obsada nadchodzi z pomocą i streszcza obie poprzednie serie.

Stranger Things sezon 1 i 2 – podsumowanie

Netflix zaprezentował filmik, w którym Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Caleb McLaughlin i Sadie Sink przypominają wszystko to, co warto pamiętać z poprzednich sezonów "Stranger Things, zanim Hawkins nawiedzi kolejny potwór – albo i kilka. I tak oto w magiczny sposób w zaledwie 15 minut możecie nadrobić ponad 14 godzin netfliksowego hitu.

Stranger Things – krótka historia Nancy, Steve'a i Jonathana

Swojego osobistego skrótu doczekała się dodatkowo burzliwa relacja Nancy ze Steve'm i Jonathanem. Przygotowany przez Netfliksa "miłosny barometr" śledzi, wobec którego Nancy kierowała silniejsze uczucia na przestrzeni obu sezonów. Po tym, jak Millie Bobby Brown zapowiedziała w nadchodzącym sezonie "lato miłości" możemy tylko obstawiać, że po następnej serii będziemy potrzebowali jeszcze więcej takich barometrów.

3. sezon Stranger Things pojawi się 4 lipca na Netfliksie