25 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Co będziemy oglądać w tym roku w lipcu? Na liście premier seriali są m.in. kolejne sezony "Stranger Things", "Orange Is the New Black", "Domu z papieru" czy "Suits". Wśród nowości "Another Life", "Pearson", "The Boys" i "Gösta".

Gösta – 1 lipca w HBO GO

Szwedzki serial HBO, którego bohaterem jest Gösta, 28-letni psycholog dziecięcy, który dostaje swoją pierwszą pracę w małym miasteczku na dalekiej prowincji. Przeprowadza się tam ze Sztokholmu i wynajmuje mały domek pośrodku lasu. Gösta chce być najlepszym człowiekiem na świecie i pomagać wszystkim napotkanym na swojej drodze ludziom. Czasami mu to wychodzi, ale zdarza się też, że nic nie idzie po jego myśli.

Serial składać się będzie z 12 półgodzinnych odcinków. Jego twórcą jest Lukas Moodysson ("Fucking Åmål"), który odpowiada za scenariusz i reżyserię całości produkcji. W serialu występują Vilhelm Blomgren jako Gösta, Amy Deasismont jako jego dziewczyna Melissa, Mattias Silvell jako jego ojciec, Clara Drake jako jego pacjentka Saga, Regina Lund jako jego matka, Elisabet Carlsson jako jego kolega, Nidhal Fares jako jego lokator Hussein i Gustav Berg jako jego przyjaciel Jonas.

1 lipca w HBO GO pojawią się pierwsze cztery odcinki serialu, kolejne (po dwa) będą dodawane do serwisu w każdy poniedziałek rano. Na antenie HBO serial będzie emitowany po jednym odcinku w każdy poniedziałek o godz. 22:10.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA