25 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Stranger Things (sezon 3) – 4 lipca na Netfliksie

"Jedno lato może zmienić wszystko" – takim hasłem Netflix promuje 3. sezon "Stranger Things", który będzie dziać się w Hawkins podczas wakacji 1985 roku. To oznacza, że młodych bohaterów serialu zobaczymy w trochę innej scenerii niż zwykle. Nie będzie szkoły, będzie chodzenie na basen i na lody. Billy (Dacre Montgomery) zamieni się w przystojnego ratownika, Steve (Joe Keery) znajdzie pracę w lodziarni, a młodsze dzieciaki zechcą być już nastolatkami. Oto oficjalny opis sezonu:

Jest rok 1985 w Hawkins w Indianie, lato w pełni. Szkoła się skończyła, a w mieście otwarto nowe centrum handlowe. Ekipa z Hawkins znajduje się u progu dorosłości. Romanse rozkwitają i komplikują sprawy w paczce. Jej członkowie będą musieli rozgryźć, jak dorosnąć i nie oddalić się od siebie. Tymczasem nadciąga niebezpieczeństwo. Miastu grożą starzy i nowi wrogowie. Jedenastka i jej znajomi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, tylko ewoluuje. Teraz będą musieli połączyć siły, by przetrwać i pamiętać o tym, że przyjaźń jest silniejsza od strachu.

Podobnie jak poprzednie, 3. sezon "Stranger Things" będzie łączył lekkie wątki obyczajowe z horrorem, science fiction i klimatem lat 80. Millie Bobby Brown zapowiadała, że czeka nas lato miłości w Hawkins (co prawdopodobnie oznacza też nową szansę dla Joyce i Hoppera), a do tego dojdą oczywiście potwory. Tych ma być więcej niż do tej pory, bo – zgodnie z fanowskimi spekulacjami – na dzieciaki czyhać będą z jednej strony Rosjanie, a z drugiej zło, które znamy od początku serialu i z którym w jakiś sposób powiązany ma być Billy.

Do obsady dołączy m.in. Maya Thurman-Hawke w roli Robin i Francesca Reale jako ratowniczka medyczna pracująca w centrum handlowym, które odegra ważną rolę w nadchodzących odcinkach "Stranger Things".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12