Bohaterowie netfliksowego "Wiedźmina" na zdjęciach. Zobaczcie, jak prezentują się Geralt, Yennefer i Ciri

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Człowiek ze stali zmienił kostium, założył perukę i przedzierzgnął się w Geralta z Rivii. Zobaczcie, jak wygląda trójka głównych bohaterów "Wiedźmina" od Netfliksa.

Czekaliśmy, czekaliśmy i oto się doczekaliśmy. Netflix pierwszą serię zdjęć z serialu "Wiedźmin, na których widzimy, jak prezentują się Geralt z Rivii (Henry Cavill), Yennefer (Anya Cholatra, "Wanderlust") i Ciri (Freya Allan, "Kraina bezprawia"). Jest także plakat z hasłem "Najgorsze potwory rodzą się w nas samych".

Wiedźmin – opis serialu fantasy Netflix

Zgodnie z oficjalnym opisem, serialowy "Wiedźmin" będzie opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W obsadzie serialu znajdują się także Jodhi May ("Gra o tron") as Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson ("Fortitude") jako Eist, Adam Levy ("Knightfall") jako Mousesack, MyAnna Buring ("Ripper Street") jako Tissaia, Mimi Ndiweni ("Black Earth Rising") jako Fringilla, Therica Wilson-Read ("Profile") jako Sabrina, Emma Appleton ("The End of the F**king World") jako Renfri, Eamon Farren ("The ABC Murders") jako Cahir, Joey Batey ("Knightfall") jako Jaskier, Lars Mikkelsen ("House of Cards") jako Stregobor, Royce Pierreson ("Wanderlust") jako Istredd, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara i Anna Shaffer jako Triss.

Serialowy "Wiedźmin" będzie liczył 8 odcinków, z których połowę (w tym pierwszy) wyreżyserował Alik Sacharow ("House of Cards", "Gra o tron").

Wiedźmin – kiedy premiera serialu na Netflix?

Oficjalnej daty premiery "Wiedźmina" jeszcze nie ma, ale według nieoficjalnych informacji serial pojawi się na platformie Netflix 20 grudnia 2019.

Tymczasem 19 lipca podczas San Diego Comic Con w Hali H odbędzie się panel serialu z udziałem Cavilla, Chalotry i Allan oraz showrunnerki, Lauren S. Hissrich. Na SDCC zostanie też zaprezentowana pierwsza oficjalna zapowiedź serialu.

Wiedźmin – Henry Cavill jako Geralt z Rivii

Wiedźmin Henry Cavill Geralt

Wiedźmin Henry Cavill Geralt

Wiedźmin – Anya Cholatra jako Yennefer

Wiedźmin Anya Cholatra Yennefer

Wiedźmin Anya Cholatra Yennefer

Wiedźmin – Freya Allan jako Ciri

Wiedźmin Freya Allan Ciri

Wiedźmin Freya Allan Ciri

Wiedźmin – plakat i logo serialu Netflix

Wiedźmin serial plakat

Wiedźmin  serial zdjęcia

Wiedźmin  serial zdjęcia

Wiedźmin  serial zdjęcia