"Rick i Morty" z odlotowym teaserem w patriotycznych klimatach. Nowe odcinki pojawią się jeszcze w tym roku

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

Nie tylko "Stranger Things" odpaliło fajerwerki z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości. Rick i Morty też zaszaleli, tak jak tylko oni potrafią. Zobaczcie nowy teaser 4. sezonu.

Rick i Morty przed 4. sezonem mieli dłuższe wakacje niż zwykle, ale na szczęście ich laba niedługo się kończy. Nowe odcinki startują w listopadzie 2019, a tymczasem możecie zobaczyć nowiutki teaser.

Rick i Morty – teaser z okazji Dnia Niepodległości

15-sekundowy klip powstał z okazji Dnia Niepodległości i zawiera 1001 motywów patriotycznych w amerykańskich barwach. Jest zły Morty na puszce piwa i Rick z pianki, obaj panowie lądują też na grillu, są pożerani w postaci hot dogów i wystrzeliwani w powietrze jako fajerwerki.

Przypomnijmy "Rick i Morty" zakończył 3. sezon w październiku 2017 roku, a potem znikł na jakiś czas z pola widzenia. Rok temu telewizja Adult Swim zamówiła aż 70 nowych odcinków. Zamówienie jest częścią większej umowy Adult Swim z twórcami "Ricka i Morty'ego", dzięki którym stacja pobiła rekordy. A dokładniej pobił je finał 3. sezonu, który był najchętniej oglądanym programem w historii Adult Swim.

W sierpniu zeszłego roku twórcy mówili, że 4. sezon pisany jest nieco inaczej niż poprzednie. Scenarzyści skupiają się na żartach i zabawnych momentach – i dopiero do nich dobudowują fabułę, zamiast prowadzić ją z punktu A do punktu B. Dan Harmon powiedział, że zmieniono sposób pracy, bo właśnie w ten sposób powstały najlepsze odcinki, jak "Total Rickall" czy "Pickle Rick" – ktoś wymyślił śmieszny moment i do tego dobudowano całą resztę.

Rick i Morty sezon 4 – premiera w listopadzie 2019