Co się stanie, jeśli zadzwonicie do Murraya Baumana ze "Stranger Things"? Oto co usłyszycie w słuchawce

0

Jeśli zwracaliście uwagę na szczegóły w 3. sezonie "Stranger Things", nie mogliście przeoczyć, że w pewnym momencie padł numer telefonu do jednej z postaci. Czy jest prawdziwy?

Murray Bauman (Brett Gelman), który pomagał Nancy i Jonathanowi w 2. sezonie "Stranger Things", powrócił w nowych odcinkach, by tym razem współpracować z Joyce i Hopperem. W jednej scenie pada jego numer telefonu. Co się stanie, jeśli zadzwonicie pod 618-625-8313?

Stranger Things sezon 3 – telefon do Murraya

Netflix nie bez przyczyny zdecydował się na ujawnienie numeru Murraya. Ekipa z Vulture postanowiła zbadać, co się stanie, jeśli pod niego zadzwonimy. Streamingowy gigant tylko na to czeka.

– Cześć, dodzwoniłeś się do rezydencji Murraya Baumana. Jeśli to ty, mamo, proszę, odłóż słuchawkę i zadzwoń między 5 a 6 wieczorem, tak jak się wcześniej umawialiśmy, OK? Joyce, jeśli to ty, dzięki za telefon, próbowałem się z tobą skontaktować. Mam informację. To coś, o czym prawdopodobnie powinniśmy porozmawiać osobiście. To nic złego ani dobrego, ale to COŚ.

Jeśli nie jesteś moją matką ani Joyce, to pewnie myślisz, że jesteś taki cwany, bo masz mój numer? Zatem wieści dla ciebie: nie jesteś mądry. Nie jesteś wyjątkowy. Jesteś jednym z wielu głupków, którzy tu dzwonią. Nie zbliżysz się do mnie bardziej niż do tej nagranej wiadomości, więc wyświadcz mi przysługę, rozłącz się i nie dzwoń więcej. Jesteś pasożytem! Dziękuję i miłego dnia – usłyszymy w słuchawce.

Co do przekazania Joyce ma Murray? Może jest to związane z najbardziej szokującą sceną z finałowego odcinka 3. sezonu?

3. sezon Stranger Things dostępny jest na Netfliksie