Pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Riverdale", a na nim znajomy widok. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

"Riverdale" (Fot. CW)

0

3. sezon "Riverdale" był promowany umięśnioną klatą Archiego, który "przybił" w poprawczaku. Na pierwszym zdjęciu z nowych odcinków widoki mamy podobne.

Ekipa z "Riverdale" już pracuje przy nowych odcinkach. Premiera 4. sezonu będzie hołdem dla Luke'a Perry'ego, który zmarł w trakcie kręcenia 3. sezonu. Mädchen Amick wrzuciła nawet zdjęcie ze wspólnego czytania scenariusza do tego ważnego odcinka.

Pierwsze zdjęcie z 4. sezonu Riverdale

O krok dalej poszedł twórca serialu. Roberto Aguirre-Sacasa udostępnił pierwszą fotkę z nadchodzącego sezonu. Kogo na niej mamy? Naszego rudzielca bez koszulki. Wszystko wskazuje na to, że Archie (KJ Apa) będzie wykonywał prace remontowe w Pop's.

Riverdale sezon 4 – czego się spodziewać?

W 4. sezonie "Riverdale" czeka nas kolejna mroczna zagadka, której migawki widzieliśmy w ostatnim odcinku. Będzie krążyła ona wokół Jugheada i tego, co dokładnie się z nim stało. Na razie twórca serialu chciał, żeby wyglądało to... na śmierć tego bohatera.

– W następnym sezonie dzieciaki będą w ostatniej klasie. To ich ostatni rok w szkole i chcemy umieścić tę historię w świecie liceum. Rozpoczęliśmy już rozmowy o tym, czym może być nowa wielka tajemnica i stwierdziliśmy, że świetnie by było, gdyby była osadzona w świecie szkolnym – zapowiada Roberto Aguirre-Sacasa.

Ale to nie wszystko.

– Jest jeszcze jedna rzecz, którą chcemy zrobić – Archie i Veronica nie byli zaangażowani w sprawę Króla Gargulców, bardziej Betty i Jughead. Uwielbialiśmy sceny z całą czwórką w finale. Chcieliśmy zrobić coś, co skupi ich wokół najważniejszej tajemnicy. Zebranie ich przy ognisku, bez Jugheada, było świetnym sposobem na ich połączenie. Dzięki temu, gdy fabuła dojdzie do rozwiązania największego sekretu: co stało się tej nocy i co doprowadziło ich do spalenia ubrań, będziemy mieć naszą zgraną czwórkę, a nie dzieciaki działające osobno.

Więcej szkoły, więcej tajemnic i życie jednego z głównych bohaterów stojące pod znakiem zapytania – oto, na co fani "Riverdale" muszą przygotować się jesienią.

Riverdale sezon 4 od 10 października na Netfliksie