Obsada "American Horror Story: 1984" w klimatycznym teaserze. Matthew Morrison z "Glee" w nowym wydaniu!

"American Horror Story: 1984" (Fot. FX)

Ryan Murphy zaprezentował obsadę 9. sezonu "American Horror Story". Wiemy, kto się pojawi w "1984" i że czeka nas mordowanie w bardzo klimatycznej oprawie.

"American Horror Story" powróci tej jesieni po raz dziewiąty z sezonem osadzonym w latach 80., a dokładniej 1984 roku. Ryan Murphy w specjalnym klipie ujawnił dziś główną obsadę.

American Horror Story: 1984 – teaser serialu

Znajdzie się w niej znany z "Glee" Matthew Morrison, który tym samym powraca do telewizyjnego świata Murphy'ego. Jego postać prezentuje się bardzo specyficznie i nie chodzi tylko o to, że ma wąsy jak James Franco w "Kronikach Times Square". Kamera skupia się na innej części jego ciała – i nie bez powodu.

Ponadto w zapowiedzi pojawiają się Emma Roberts (której powrót do "American Horror Story" zapowiadano już wcześniej), Cody Fern, Leslie Grossman, Billie Lourd, John Carroll Lynch (klaun Twisty z "Freak Show"), Gus Kenworthy (sportowiec, który zagra chłopaka Emmy Roberts) i znana z "Pose" Angelica Ross. Piosenka, którą słyszycie w tle, to "I Can Dream About You" Dana Hartmana.

Teaser został opublikowany w częściach – całość możecie obejrzeć, przesuwając odpowiednio strzałkami.

W tym momencie o 9. sezonie "American Horror Story" nie wiemy wiele więcej poza tym, że akcja będzie dziać się w latach 80. Pierwszy teaser sugerował, że może to być slasher na letnim obozie. Stroje obsady w nowym klipie zdają się to potwierdzać – serialowa ekipa wygląda, jakby uciekła z planu "Wet Hot American Summer".

Na pewno na ekranie nie zobaczymy Evana Petersa. Po raz pierwszy od początku serii nie pojawi się także Sarah Paulson w żadnej znaczącej roli.

American Horror Story: 1984 – kiedy premiera?

9. sezon "American Horror Story" wystartuje w USA w telewizji FX 18 września. Polskiej daty premiery na razie nie znamy.

REKLAMA