"Plotkara" wróci w nowej wersji. Podziękujcie HBO Max – serwisowi streamingowemu WarnerMedia

"Plotkara" (Fot. CW)

0

Powrót "Plotkary" w jakiejś wersji był kwestią czasu. Ostatecznie zdecydowano się na reboot, który w Polsce prawdopodobnie zobaczymy na HBO GO. Mamy pierwsze szczegóły.

To już nie plotka, to oficjalna wiadomość: młodzieżowy serial "Plotkara" powróci w nowej wersji. Mamy pierwsze informacje na ten temat.

Plotkara – HBO Max zamawia reboot serialu

Siedem lat po finale produkcji telewizji CW i pół roku po pojawieniu się plotek na ten temat został zamówiony reboot. 1. sezon nowego serialu, który pokaże HBO Max, platforma streamingowa WarnerMedia, będzie składać się z 10 godzinnych odcinków.

Poznamy w nim grupkę nowych dzieciaków z prywatnej szkoły na Manhattanie, których każdy ruch śledzi wszędobylska Plotkara. Zgodnie z opisem od HBO Max, nowy serial odniesie się do tego, jak przez te wszystkie lata zmieniły się social media, a także sam Nowy Jork.

Plotkara reboot

Na pokładzie jest duet twórców oryginału, Josh Schwartz i Stephanie Savage. Joshua Safran, który teraz tworzy "Mixtape" dla Netfliksa, także ma powrócić jako producent i scenarzysta. Nie wiadomo w tym momencie, czy ktoś z oryginalnej obsady pojawi się w nowym serialu ani czy narratorką znów będzie Kristen Bell.

Nie ma także choćby przybliżonej daty premiery, ale wiemy, że nowy serwis streamingowy WarnerMedia ma wystartować w USA wiosną 2020. Oryginalną "Plotkarę" w Polsce możecie oglądać na Netfliksie.