Jak wygląda Charles Manson w serialu "Mindhunter"? Zobaczcie kolejne zdjęcia z 2. sezonu

"Mindhunter" wraca w sierpniu, a worek ze spoilerami już się rozwiązał. Na kolejnych zdjęciach mamy m.in. Charlesa Mansona, znak Syna Sama i kolejne mroczne przygody agentów FBI.

Netflix wczoraj zrobił dla dziennikarzy polowanie na zdjęcia z 2. sezonu "Mindhunter". Przeglądając w ograniczonym czasie 200 fotek, otrzymaliśmy potwierdzenie informacji o tym, którzy seryjni mordercy pojawią się w nowych odcinkach. Nie wszystkie kadry dla was upolowaliśmy (można było pobrać ograniczoną ilość zdjęć), ale na szczęście inni dziennikarze okazali się sprytniejsi.

Mindhunter sezon 2 – tak wygląda Charles Manson

Naszą wczorajszą paczkę zdjęć znajdziecie tutaj – jest na nich m.in. wyprawa głównych bohaterów do Atlanty, gdzie giną afroamerykańskie dzieciaki, ponowne spotkanie z Edem Kemperem (Cameron Britton) pod wielkim krzyżem i nowa dziewczyna Wendy Carr (Anna Torv). A co z nowymi mordercami?

Przede wszystkim w tym sezonie pojawi się Charles Manson, a zagra Damon Herriman, który w tej samej roli wystąpił u Quentina Tarantino w "Pewnego razu w Hollywood". My go widzieliśmy w zwiastunie, również pokazanym na razie tylko dziennikarzom, a serwis Entertainment Weekly dokopał się do zdjęcia. Oto i ono.

Mindhunter Charlie Manson

Mindhunter sezon 2 – wydarzenia w Atlancie

Poza tym mamy jeszcze trochę nowych fotek z Atlanty. 2. sezon "Mindhunter" będzie dziać się w latach 80. i zabierze nas w podróż właśnie do tego miasta, w którym pomiędzy 1979 i 1981 rokiem porwanych i zabitych zostało niemal 30 afroamerykańskich dzieciaków. Odpowiedzialny za to miał być Wayne Williams, którego skazano, ale za zabójstwo dwójki dorosłych ludzi.

Agenci Holden​ ​Ford (Jonathan Groff) i Bill Tench (Holt​ ​McCallany) z bliska będą oglądać tamtejsze wydarzenia i zaangażują się w pomoc społeczności.

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2 – BTK Killer i Syn Sama

Wiadomo także, że powróci postać z Kansas, grana przez Sonny'ego Valicentiego, która pojawiła się przed czołówką w kilku odcinkach 1. sezonu. To prawdopodobnie Dennis Rader, znany jako BTK Killer – BTK jak "Bind, Torture, Kill", bo swoje ofiary najpierw wiązał i torturował.

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Debiut w serialu Davida Finchera zaliczy również David Berkowitz, morderca znany w mediach jako Syn Sama, który zabił pod koniec lat 70. sześć osób. Jego znak pokazuje agent Tench na zdjęciu poniżej.

Mindhunter sezon 2

Na kolejnych zdjęciach z 2. sezonu "Mindhunter" zobaczycie m.in. przebudzenie agenta Holdena w szpitalu, wspomnianą wyżej dziewczynę Wendy graną przez Lauren Glazier i kolejne spotkania z mordercami. 2. sezon będzie liczyć 9 odcinków. Reżyserami są David Fincher, Andrew Dominik i Carl Franklin. Premiera 16 sierpnia.

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2

Mindhunter sezon 2 od 16 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA