Profesor z "Domu z papieru" i telefon ze skarbówki. Zobaczcie kolejne świetne wideo polskiego Netfliksa

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

Profesor odebrał wiele stresujących telefonów, ale i tak nic nie przebije skarbówki. Przy okazji premiery 3. sezonu "Domu z papieru" polski Netflix wypuścił kolejny uroczy spot.

Od pewnego czasu Netflix bawi Polaków łączeniem tematyki najpopularniejszych zagranicznych seriali ze sprawami, które rozumiemy tylko w kraju nad Wisłą. Po Magdzie Gessler w kuchni z "Orange Is the New Black" i "Stranger Things" w programie "Nie do wiary" przychodzi pora na kolejny hit: co by było, gdyby w "Domu z papieru" zadzwonił telefon, a po drugiej stronie była pani ze skarbówki?

Dom z papieru – Profesor i telefon ze skarbówki

Wideo, w którym Profesor (Álvaro Morte) prowadzi rozmowę z poważną instytucją zwaną Urzędem Skarbowym, to zderzenie światów – i nie chodzi tylko o to, że każda z postaci mówi w innym języku, a jednak się rozumieją. Tutejsza Rachela, podobnie jak ta oryginalna, też ma problemy z tym, żeby oprzeć się wdziękom Profesora. Choć jedyne, co o nim wie, to, że brzmi dość mechanicznie i ma miliony na koncie.

Dom z papieru sezon 3 – w planach kolejny napad

"Dom z papieru" wraca z 3. sezonem już jutro, a ze zwiastuna wiemy, że wakacje serialowej ekipy po kradzieży miliarda euro z Mennicy Narodowej szybko się skończą. Kiedy Profesor dowiaduje się, że Rio (Miguel Herrán) został porwany, jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych będzie zebrać wszystkich i zaplanować kolejny napad – największy, jaki można sobie wyobrazić.

Oprócz wymienionej dwójki powrócą Tokio (Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo), pani inspektor Raquel Murillo (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suárez (Mario de la Rosa) i Berlin (Pedro Alonso).

Nowe twarze to m.in. Fernando Cayo jako Tamayo, Najwa Nimri jako Alicia, Rodrigo de la Serna jako Palermo, Hovik Keuchkerian jako Bogota i Luka Peros jako Marsylia.

Dom z papieru – 3. sezon od 19 lipca na Netfliksie