"The Good Place" prezentuje klip z wpadkami prosto ze Złego Miejsca i ujawnia nowe spoilery z 4. sezonu

0

Nie możecie doczekać się powrotu do Dobrego miejsca? Obsada i twórcy "The Good Place" podają idealne rozwiązanie – spoilery z nowych odcinków i klip z wpadkami z planu.

Finałowy sezon "The Good Place" zbliża się coraz większymi krokami, a obsada serialu już po raz ostatni wpadła na Comic-Con w San Diego, aby porozmawiać z fanami o komedii i podzielić się sekretami z planu. Przy okazji, w oczekiwaniu na wrześniową premierę finałowej serii, twórcy zaprezentowali klip z najzabawniejszymi wpadkami z produkcji 3. sezonu.

The Good Place sezon 3 – klip z wpadkami z planu

Choć to raczej nie twórcom, a demonom ze Złego Miejsca powinniśmy podziękować za tą kompilację. Jak zauważa Shawn, ludzie są zdolni tylko do porażki, więc nie ma nic lepszego od całego filmu pełnego ich błędów. I po obejrzeniu, jak obsada "The Good Place" próbuje uporać się z własnym śmiechem na planie, ciężko się z nim nie zgodzić.

The Good Place sezon 4 – spoilery z nowych odcinków

Podczas panelu z udziałem twórców i gwiazd serialu, który w całości możecie obejrzeć na kanale YouTube "The Good Place", padło przy okazji kilka nowych informacji o nadchodzącym 4. sezonie. Jak obiecał twórca Mike Schur, w tegorocznych odcinkach będziemy mieli okazję poznać nową Janet.

Fani zgromadzeni na panelu w San Diego mieli też okazję zobaczyć pierwsze minuty premiery 4. sezonu i jak podaje Syfy Wire, poznamy w nich pewną szczególnie nudną kobietę, która prawdopodobnie została wysłana do nowego Dobrego miejsca, aby torturować Jasona. Nie jest w stanie zachwycić się nawet malutkim słoniem stworzonym ze światła, który zna wszystkiego tajemnice naszego świata – jak np. taką, że to Shirley Temple zabiła Johna F. Kennedy'ego.

Finał serialu został już napisany i pierwsze wspólne czytanie scenariusza czeka obsadę w najbliższych dniach. Jak zapewniają aktorzy, dla fanów "The Good Place" ostatni odcinek ma być satysfakcjonujący.

Dobre miejsce sezon 4 na Netfliksie od 27 września