10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homecoming" (Fot. Amazon Prime Video)

Wiemy, kto zastąpi Julię Roberts w 2. sezonie "Homecoming". Wysoka oglądalność finału "Wielkich kłamstewek". Ostateczny zwiastun "The Boys". A oprócz tego "Terror", "Wu Assassins", "Arrow" i nie tylko.

1. Janelle Monáe za Julię Roberts w Homecoming

Wokalistka i aktorka Janelle Monáe ("Moonlight") zagra główną rolę w 2. sezonie "Homecoming". Jej postać będzie nieustępliwą kobietą, która zostaje znaleziona, jak dryfuje w kajaku i nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazła.

2. sezon "Homecoming" będzie znacząco różnić się od podcastu, na którym serial się opiera. Nie wiadomo, kto z obsady 1. sezonu powróci, ale Deadline nieoficjalnie podaje, że Bobby Cannavale, Stephan James, Hong Chau i prawdopodobnie Shea Whigham pojawią się jeszcze w serialu. Twórca serialu, Sam Esmail, zdradził, że wskazówką co do fabuły 2. sezonu jest scena po napisach z finału 1. serii. 2. sezon "Homecoming" zobaczymy w 2020 roku. Julia Roberts pozostanie producentką.

2. Wysoka oglądalność finału Wielkich kłamstewek

Finał 2. sezonu obejrzało w HBO 1,98 mln amerykańskich widzów podczas pierwszej emisji. To najlepszy wynik w historii serialu – finał 1. serii miał oglądalność 1,86 mln. O tym, czy będzie 3. sezon "Wielkich kłamstewek, piszemy tutaj.

3. Perry Mason – kolejni aktorzy w obsadzie

Juliet Rylance ("McMafia"), Andrew Howard ("Hell on Wheels"), Eric Lange ("Narcos"), Robert Patrick ("Scorpion") i Stephen Root ("Barry") dołączyli do obsady serialu HBO "Perry Mason", który na nowo opowie historię słynnego prawnika.

4. Ostateczny zwiastun The Boys

Serial superbohaterski, jakiego jeszcze nie było, zadebiutuje na Amazonie w piątek 26 lipca.

5. The Code skasowany

Telewizja CBS skasowała "The Code" zaraz po tym, jak zakończyła się emisja 1. sezonu.

6. Susanna Thompson wróci do Arrow

Susanna Thompson pojawi się w roli matki Olivera i Thei w premierze 8. sezonu "Arrow".

7. Project Blue Book – zapowiedź 2. sezonu

"Project Blue Book" powróci z 10-odcinkowym 2. sezonem, a na Comic-Conie zaprezentował taką oto nietypową zapowiedź.

8. Terror: Dzień hańby – nowy zwiastun serialu

2. sezon serialu "Terror", skupiający się na koszmarnych wydarzeniach z czasów II wojny światowej, zadebiutuje 15 sierpnia w AMC Polska. Na Comic-Conie wypuszczono nowy zwiastun.

9. Wu Assassins – zwiastun serialu Netfliksa

Zabójcza mieszanka kung-fu, sci-fi i azjatyckiej kuchni — tak Netflix zapowiada serial "Wu Assassins". Głównym bohaterem jest szef kuchni z Chinatown, który zostaje uwikłany w pogoń za starożytnymi mocami i przemienia się w Wu Assassina, bohatera walczącego z kryminalistami. Premiera serialu 8 sierpnia.

10. The Purge – teaser 2. sezonu

Serialowa "Noc oczyszczenia" powraca, oto pierwsza zapowiedź 2. sezonu.

REKLAMA