"Why Women Kill", czyli jak sobie radzić z niewiernością. Zwiastun serialu twórcy "Gotowych na wszystko"

Trzy dekady i trzy historie o niewierności z morderczym twistem. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun "Why Women Kill", serialu twórcy "Gotowych na wszystko".

Gospodyni domowa z lat 60., bywalczyni salonów z lat 80. i prawniczka z 2019 roku. Wszystkie mieszkają w tym samym domu i każda musi radzić sobie z niewiernością w swoim małżeństwie. I jeśli wierzyć tytułowi "Why Women Kill", w rozwiązaniu problemu bohaterki nie cofną się przed niczym. CBS All Access właśnie zaprezentowało zwiastun nowego komediodramatu od twórcy "Gotowych na wszystko" Marca Cherry'ego.

Why Women Kill – zwiastun

Twórca "Why Women Kill" już wcześniej zapowiadał, że serial pokaże, jak zmieniała się rola kobiet na przestrzeni lat i jak ich reakcja na niewierność pozostawała taka sama. Jak jednak pokazuje pierwszy zwiastun produkcji, jego bohaterki mają mnóstwo różnorodnych pomysłów, jak sobie z nią poradzić. I dla co najmniej jednej osoby, nie skończy się to dobrze:

W znakomitej obsadzie główne role zagrają Ginnifer Goodwin ("Once Upon a Time"), Lucy Liu ("Elementary") i Kirby Howell-Baptiste ("The Good Place"). Obok nich w serialu wystąpią także Jack Davenport ("Smash"), Sam Jaeger ("Parenthood"), Reid Scott ("Veep"), Alexandra Daddario ("True Detective"), Sadie Calvano ("Mom"), Leo Howard ("Kickin' It"), Alicia Coppola ("The Young and the Restless") i Katie Finneran ("Bloodline").

Why Women Kill – kiedy premiera?

1. sezon zadebiutuje w USA na platformie CBS All Access 15 sierpnia. Nowe odcinki będą pokazywane co tydzień. Na razie nie mamy informacji o polskiej premierze serialu.

REKLAMA