Beata Kozidrak w więzieniu w Litchfield. Nowa reklama "Orange Is the New Black" trafi pod polskie strzechy

Beata Kozidrak (Fot. Netflix)

W więzieniu w Litchfield szalała już Magda Gessler, teraz czas na Beatę Kozidrak. Netflix znów promuje "Orange Is the New Black" tak, żeby trafić do każdego Polaka.

Reklamy seriali skierowane do widowni, która niekoniecznie ogląda zagraniczne produkcje, ale za to wie dobrze, kto to Magda Gessler, Monika Brodka albo ta wiedźma z Urzędu Skarbowego, to już specjalność polskiego Netfliksa. I oto mamy nowy klip z Beatą Kozidrak w roli głównej.

Beata Kozidrak w reklamie Orange Is the New Black

Klip nie jest może aż tak mocny jak Gessler przelatująca jak huragan przez kuchnię Red (Kate Mulgrew), ale ma swój przaśny urok. Wokalistka grupy Bajm pojawia się w Litchfield jako nowa więźniarka i występuje nie tylko w charakterystycznym więziennym kombinezonie, ale też w obłędnej pomarańczowej sukience.

A jej występem, w którym mamy zabawne nawiązanie do największych hitów zespołu, zachwycają się serialowe Alex (Laura Prepon) i Suzanne (Uzo Aduba).

Strzałem w dziesiątkę na szczęście jest nie tylko reklama, ale i cały 7. sezon Orange Is the New Black, który niespodziewanie okazał się jednym najlepszych w historii. Jeśli jeszcze nie widzieliście, z przyjemnością polecamy. Beaty Kozidrak co prawda w nim nie zobaczycie, ale zobaczycie wiele sympatycznych powrotów po latach.

Orange Is the New Black znajdziecie na Netfliksie

REKLAMA