"American Horror Story: 1984" – teaser 9. sezonu zapowiada wakacyjny slasher z potężną dawką kiczu

"American Horror Story: 1984" (Fot. FX)

Krwawy slasher w klimatach "Wet Hot American Summer"? Właśnie tak wygląda "American Horror Story: 1984" w nowym teaserze. Witajcie w Camp Redwood!

Tej jesieni zobaczymy już 9. sezon "American Horror Story". Zgodnie z podtytułem "1984", czeka nas podróż w lata 80., a dokładniej do Camp Redwood, typowego letniego obozu, na jakie wtedy był szał.

American Horror Story: 1984 – teaser 9. sezonu

Komediową wersję takich obozów znamy z "Wet Hot American Summer", a Ryan Murphy doda do tego element horroru. Jeśli zapowiedzi nie kłamią, zobaczymy klasyczny slasher, tyle że w trochę bardziej nietypowej scenerii.

W nowym teaserze zamaskowany morderca pokazuje nam się dwa razy. Najpierw widzimy go ukrytego pod autem rozbawionej młodzieży, potem atakuje dziewczynę opalającą się na łódce pośrodku jeziora. Cała reszta to kicz w stylu lat 80.

W obsadzie "American Horror Story: 1984" znajdują się Emma Roberts, Cody Fern, Leslie Grossman, Billie Lourd, John Carroll Lynch (klaun Twisty z "Freak Show"), Gus Kenworthy (sportowiec, który zagra chłopaka Emmy Roberts), Matthew Morrison i znana z "Pose" Angelica Ross. Nie pojawi się za to Evan Peters, a Sarah Paulson ma zagrać malutką rólkę.

American Horror Story: 1984 – kiedy premiera?

9. sezon "American Horror Story" wystartuje w USA w telewizji FX 18 września. Polskiej daty premiery na razie nie znamy.

REKLAMA